کدخبر: ۲۳۶۸۱۸ لینک کوتاه

افزایش تنوع محصولات پگاه در کشور

اقتصادنیوز-گروه بنگاه‌ها؛ مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی از محصولات و دستاوردهای جدید این شرکت بازدید و بر توسعه تنوع این محصولات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات پگاه؛ سید ابراهیم حسینی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در این بازدید، ضمن آشنایی با محصولات جدید این شرکت شامل انواع دسرهای شیری، آبمیوه و پنیر با فرمولاسیون جدید، بر حضور ویترینی محصولات در بازار سطح کشور تاکید کرد. 

پگاه

وی تولید و توسعه انواع محصولات جدید، الگو برداری از مدل موفق تولید شیر ESL پگاه ارومیه توسط کارخانه‌های تولیدی گروه، توسعه سکوهای دریافت شیر و افزایش صادرات را از دیگر برنامه های پگاه آذربایجان غربی در سال جاری برشمرد. 

بر اساس این گزارش، شرکت پگاه آذربایجان غربی، دارای به روزترین تکنولوژی های صنایع غذایی در تولید محصولات لبنی در کشور است که در زمینی به مساحت 20 هکتار با زیربنای 29 هزار متر مربع و سرمایه‌ای بالغ بر 700 میلیارد ریال  فعال و قادر به دریافت و فرآوری روزانه 450 تن شیر است. کسب نشان ایمنی و سلامت (سیب سبز) از وزارت بهداشت برای سومین سال متوالی و واحد نمونه کیفی در سطح ملی در  سال های 91 و 95 از  موفقیتهای این شرکت به شمار می‌رود.