کدخبر: ۳۱۴۳۶۰ لینک کوتاه

در بازدید مدیرعامل شرکت مترو مطرح شد؛

تلاش برای افتتاح برخی از ایستگاه های خط ۶

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) از تلاش برای افتتاح ۶ ایستگاه از خط ۶ در نیمه نخست سال آتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه ( مترو)؛در این بازدید علی امام مدیرعامل شرکت مترو دستورهای لازم را به منظور پیشبرد دقیق و سریع عملیات عمرانی و تجهیز ایستگاه ها ارائه داد و تاکید کرد: بازدیدهای هفتگی از بخش های مختلف خط 6 تا زمان تکمیل کامل خط ادامه دار خواهد بود.

او با اشاره به تلاش برای افتتاح برخی از ایستگاه های این خط در نیمه اول سال 99  گفت: در صورت تامین منابع مالی در تلاشیم 6 ایستگاه از خط 6 حدفاصل ایستگاه تربیت مدرس تا خیابان ستاری در نیمه نخست سال آتی به بهره برداری برسد.

امام با اشاره به شدت گرفتن آلودگی هوای پایتخت در روزهای اخیر  و تاثیر غیر قابل انکار توسعه مترو بر کاهش آلودگی هوا تاکید کرد: شاید اگر در سال های گذشته موضوعات مالی مانعی بر سر راه شرکت مترو نبود امروز می توانستیم با توسعه بیشتر خطوط در کاهش آلودگی هوا اثرگذارتر باشیم.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه( مترو) در پایان با اشاره به بودجه مصوب سال جاری توسط شهرداری برای مترو گفت: با وجود بودجه محدود شرکت مترو تمام توان خود را به کار بسته ایم.همچنین با بازدیدهای هفتگی پیشرفت کار را به صورت دقیق دنبال خواهیم کرد تا ایستگاه ها با ایمنی هر چه تمام تر به بهره برداری برسند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند