کدخبر: ۳۰۶۲۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
پیش‌فروش محصولات ایران خودرو از ۱۵ مهرماه

پیش‌فروش محصولات ایران خودرو از ۱۵ مهرماه

اقتصادنیوز؛ شرکت ایران خودرو با اخذ مجوز از وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت پیش فروش محصولات تولیدی خود را از روز دوشنبه (۱۵مهرماه) آغاز می‌کند.

به‌گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایران خودرو،  این شرکت به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، پیش فروش برخی از محصولات خود را با موعد تحویل سال ۹۹ انجام می‌دهد.

خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل پژو ۴۰۵ بنزینی اس ال ایکس، سمند ال ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ۲، پژو پارس سال و پارس ال ایکس، پژو ۲۰۷ دستی و دنا معمولی و با موعد تحویل شهریورماه سال ۹۹ است.

این در حالی است که شرکت ایران خودرو در آستانه تحقق تعهدات قبلی قرار گرفته و از ابتدای تحریم‌ها تاکنون بیش از نیم میلیون خودرو به مشتریان تحویل داده است.

بر اساس این گزارش، ایران خودرو طرح پیش فروش محصولات خود را با اعمال محدودیت هایی از جمله دارا بودن گواهی نامه، هر کد ملی یک خودرو و خرید نکردن از ایران خودرو و سایپا در ۱۸ ماه گذشته، امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال و عدم تنظیم صلح نامه به منظور بهره مندی مشتریان واقعی به اجرا گذاشته است.

متقاضیان می‌توانند با پیش پرداخت مبلغ ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان برای پژو ۲۰۶ تیپ دو و مبلغ ۳۳ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان برای پژو ۴۰۵ اس ال ایکس، ۳۳ میلیون ۳۰۰ هزارتومان برای سمند ال ایکس بنزینی، ۳۹ میلیون تومان برای پژو پارس سال، ۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای پژو پارس ال ایکس، ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای پژو ۲۰۷ دستی و ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای دنای معمولی اقدام به ثبت نام کنند.

 سود مشارکت در پیش فروش محصولات ایران خودرو نیز بسته به نوع محصول از ۱۵تا ۱۷ درصد و سود انصراف نیز از ۱۲ تا ۱۴ درصد متغیر است.

بر اساس این گزارش، ظرفیت ثبت نام به صورت یکسان در بین نمایندگی‌های مجاز شرکت ایران خودرو در سراسر کشور و به انتخاب مشتری توزیع شده است.

ظرفیت این پیش فروش از محل برنامه مصوب تولید سال ۹۹ تامین می‌شود و مشتریانی که موعد تحویل خودروهای ثبت نامی آنها سال ۹۸ است، نگران این موضوع نباشند چرا که ظرفیت تولید سال جاری صرفا به مشتریانی اختصاص می‌یابد که موعد تحویل آنها سال ۹۸ است.

مشتریان می‌توانند برای ثبت نام، ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ به سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند