کدخبر: ۳۲۳۳۹۹ لینک کوتاه

رایزنی روحانی برای تایید صلاحیت دامادش؟ /شوخی سخنگوی شورای نگهبان با عمامه ۹ متری کاندیدای اصلاح‌طلب

اقتصادنیوز: کدخدایی گفت: طی یکی و دو سال گذشته اعلام کردیم که درب شورای نگهبان به روی هیچکس بسته نیست و دو روز پیش دبیرکل یکی از احزاب اینجا بود، قبل آن جمعی از فعالان سیاسی آمدند و برای ما جناح‌بندی به هیچ‌عنوان مطرح نیست و گوش ما برای شنیدن صحبت دلسوزان نظام همیشه آماده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، در نشست خبری امروز خود، در خصوص تعریف عدم التزام به اسلام گفت: وقتی این مسأله مطرح می‌شود یعنی شما عملا بخشی از احکام اسلام را رعایت نمی‌کنید و به معنای عدم مسلمان بودن نیست. اگر مسلمانی شرب خمر داشته باشد کاری کرده که عدم التزام به اسلام است و فرد همچنان مسلمان است. فردی که مدعی است ٩ متر عمامه استفاده می‌کند و عدم التزام به اسلام گرفته در شورای نگهبان حاضر شد و ما به شوخی گفتیم استفاده از این متراژ عمامه مصداق اسراف است و این هم عدم التزام به قوانین اسلامی است.

وی در خصوص رفت و آمدهای اصلاح‌طلبان به شورای نگهبان نیز گفت: طی یکی و دو سال گذشته اعلام کردیم که درب شورای نگهبان به روی هیچکس بسته نیست و دو روز پیش دبیرکل یکی از احزاب اینجا بود، قبل آن جمعی از فعالان سیاسی آمدند و برای ما جناح‌بندی به هیچ‌عنوان مطرح نیست و گوش ما برای شنیدن صحبت دلسوزان نظام همیشه آماده است.

کدخدایی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا رئیس‌جمهور برای تایید صلاحیت داماد خود با شورای نگهبان رایزنی کرده است، گفت: در خصوص این فرد رایزنی صورت نگرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند