کدخبر: ۲۷۷۱۷۰ لینک کوتاه

ساخت سینماگراف در گوشی

اقتصادنیوز: اپلیکیشن VIMAGE این امکان را در اختیار کاربران اندرویدی خود قرار می‌دهد تا بتوانند به تصاویر خود افکت سینماگرافی یا زنده بدهند. این اپ توسط vimage طراحی و توسعه داده شده است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید که تصاویر افکت زنده و زیبایی دارند؛ این تصاویر سینماگراف نام دارند. شما به‌راحتی و با استفاده از VIMAGE می‌توانید هر قسمتی از عکس‌ها را که بخواهید افکت داده تا زنده‌تر جلوه کرده و زیبایی خاصی پیدا کند. مانند بسیاری اپ‌های ویرایشی VIMAGE نیز این امکان را می‌دهد تا بتوانید قبل از افکت سینماگراف یا همان تصاویر متحرک اصلاحاتی روی عکس اولیه داشته باشید. کار کردن با اپ برای همه بسیار ساده است فقط کافی‌ است تصویر موردنظر را در آن باز کرده و شروع به ویرایش و افکت دادن کنید.

در VIMAGE تعداد بسیار زیادی افکت گنجانده شده است که شما با توجه به تصویرتان و آنچه مناسب‌تر است یکی را انتخاب کرده و اعمال کنید. می‌توانید روی تمام تصویر یا قسمت خاصی از آن این کار را انجام دهید. بعد از قرار دادن افکت نیز می‌توانید روی آن تغییراتی انجام دهید برای مثال آن را جابه‌جا کرده یا بزرگ‌تر و کوچک‌تر کنید. میزان شفافیت و حتی زاویه چرخش افکت از مواردی هستند که بعد از اعمال روی تصویر نیز قابل اصلاح خواهند بود. در نهایت تصویر را ذخیره کرده و در هر فضایی که می‌خواهید