کدخبر: ۳۳۹۵۷۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

چقدر درباره عینک هوشمند اپل میدانید؟

اقتصادنیوز: به نظر میرسد اکنون اپل هفت سال بعد از معرفی عینک گوگل قصد دارد یک عینک هوشمند معرفی کند.

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛ اگر عینک هوشمند گوگل را به یاد داشته باشید این نیز در یادتان ماده است که به دلیل ضعف هایی که در آن تقریبا شکست خورد هرچند دارای تکنولوژی چشم گیری بود. حال اگر اپل نیز میخواهد که پروژه عینک هوشمندش یک موفقیت باشد باید با تمام مشکلات رو به روی خودش از جمله مسائل فنی و پزشکی مقابله کند.

میتوان حدس زد که همانگونه که اپل ساعت های هوشمندش را یک «ساعت» عالی می داند درباره عینک هوشمندش نیز همین طرز تفکر را دارد یعنی یک عینک فوق العاده دارای قاب مناسب و شکلی زیبا و اسمی ساده.

به علاوه همه این ها انتظار می رود که اپل قابلیت های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را نیز به این عینک اضافه کند.

اپل همانگونه که برای ساعت خود نام اپل واچ را برگزید و برای تلویزیون خود اپل تی وی، اگر بگوییم که نام عینک این شرکت اپل گلس خواهد بود، دور از واقعیت حرف نزده ایم.

برخلاف تصور که اپل گجت هایی با قیمت بسیار بالا ارئه می دهد میتوان حدس زد که عینک هوشمند این شرکت قیمتی در حدود 500 دلار داشته باشد که در مقایسه با لنز های واقعیت مجازی دیگر موجود در بازار که هزاران دلار قیمت دارند گزینه مناسبی برای همه خواهد بود.

برای استفاده در بهترین حالت از عینک هوشمند گوگل شما به هدفون اپل و ساعت هوشمند این شرکت نیز نیاز خواهید داشت.

حدس میزنیم که هنوز حداقل یک سال دیگر طول می کشد تا این گجت جذاب شرکت اپل معرفی شود و خب همه ما بی صبرانه در انتظار آن خواهیم بود.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند