برای اولین بار در ایران انجام شد:

برگزاری دوره آموزش فروش حرفه‌ای در شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

کدخبر: 377688

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

برای نخستین بار در کشور، دوره فروش حرفه ای در خرده فروشی های زنجیره ای توسط واحد آموزش و توسعه منابع انسانی به صورت آزمایشی در منطقه 11 شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، احمد اختیارزاده مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در خصوص برگزاری این دوره آموزشی گفت:

از آنجایی که صنعت خرده فروشی مدرن در سطح کشور صنعتی نو پا محسوب می‌شود، محتوای آموزشی حرفه‌ای متناسب با مؤلفه‌های فرهنگی و بومی کشور نیز برای بهره برداری وجود ندارد، لذا در راستای تقویت آموزش فروش حرفه ای در حوزه FMCG پس از نیاز سنجی، محتوای آموزشی برای پرسنل سطح فروش تولید و به اجراء گذاشته شد.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی افق کوروش ادامه داد: در این دوره آموزشی که سه ماه به طول انجامید تعدادی از فروشگاه‌های منطقه 11 افق کوروش به صورت آزمایشی در دوره‌های مختلف حضور داشته‌ و در طی آن، همکاران سطح فروش و سوپروایزرها به صورت تئوری و عملی در سطح فروشگاه های افق کوروش آموزش دیدند که در پایان، فروشگاه و سوپروایزر برتر برگزیده شدند که در مراسمی از ایشان تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

اختیارزاده در خصوص هدف از برگزاری این دوره آموزشی گفت:

آموزش بخشی از همکاران منطقه 11 افق کوروش به منظور سنجش اثربخشی این آموزش‌ها بر فروش، رضایت مشتری و استانداردهای شرکت و مقایسه وضعیت عملکردی، تعلق و تعهد پرسنل در شرایط یکسان و با سایر فروشگاه های این منطقه انجام شد که خوشبختانه اثرات مثبتی به جای گذاشته است.

مدیر آموزش شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش درخصوص معیارهای انتخاب فروشگاه و سوپروایزر برتر گفت:

فروشگاه پردیس عدالت به خاطر بالاترین میانگین رشد در شاخص‌های نمره بازرسی منابع انسانی، بازرسی فروشگاهی، گزارش‌های مشتریان امین و رشد فروش و بیشترین مشارکت برای پیاده سازی آموزش‌ها انتخاب و عنوان برترین سوپروایزر در این دوره آموزشی نیز به دلیل کسب بالاترین میانگین رشد شاخص فروشگاه‌ها به هومن حقی تبار تعلق گرفته است.

اختیار زاده افزود:

این دوره آموزشی به صورت آزمایشی در مناطق مختلف استان تهران درحال برگزاری است و به زودی با جذب 30 مربی و برگزاری دوره تربیت مدرس از ابتدای دی ماه 400 فروشگاه دیگر نیز در برنامه آموزشی قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: مطابق برنامه تا پایان نیمه اول سال 1400 کلیه شعب افق کوروش در سراسر کشور، آموزش فروش حرفه ای را خواهند داشت و شاهد تأثیرات مثبت این آموزش‌ها در همه جوانب فروش و توانمندی‌های فروشندگان خواهیم بود.

اختیار زاده از برگزاری لیگ فروش از دوره آتی آموزش ها و اعطای جوایز غیر نقدی هیجان انگیز به شرکت کنندگان در این لیگ خبر داد.

وی در پایان بیان کرد:

با وجود این که این دوره آموزشی برای نخستین بار در کشور برگزار شده است اما نتایج بدست آمده در این دوره آموزشی به قدری هیجان انگیز و جذاب است که در صدد هستیم مدل آموزشی و نتایج حاصل از این آموزش‌ها را با هدف بهره گیری همگان در قالب یک مقاله بین المللی در ژورنال‌های معتبر علمی منتشر نماییم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما