ماه‌/مریخ/مشتری: فضانوردی با افتتاح حساب امن پی‌پال

کدخبر: 503329

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

همگی زخم‌های مشترکی داریم و به یک اندازه از آن‌ها درد می‌کشیم.

ما هم مثل شما که با درآمد دلاری قصد تجربه‌ی مسیر تازه‌ای را دارید، قبل از شیرجه سؤال‌های زیادی از خودمان پرسیدیم. شبیه به تمام صاحبان کسب‌‎وکارهای کوچک، شرکت‌های بزرگ و صادرکننده‌، فریلنسرها و افرادی که قصد اتصال به بازار بین‌المللی را دارند، از دردسرهای نقد کردن درآمد ارزی باخبریم.

سد سخت و بزرگی به نام تحریم مقابل تمام این فعالیت‌ها قرار گرفته است. مثل همیشه، بعد از 15 سال تجربه‌ در پرداخت‌های ارزی و هزاران آزمون و خطای مختلف، به راه‌حل مطمئنی رسیده‌ایم که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

هیچ رازی وجود ندارد

این روزها ورود به دنیای دیجیتال و آنلاین مهم‌ترین راه بقای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک به حساب می‌آید. از سوی دیگر، برای گسترش بازار و به دست آوردن مشتری‌های بیشتر، بهترین مسیر همکاری با شرکت‌ها و افراد بین‌المللی در حوزه‌ی فعالیت‌تان است.

قطعاً از این موضوع باخبرید ولی مانع بزرگی برای انجام آن سرراه‌تان قرار دارد، نه؟ لیمیت‌ شدن‌ حساب پی‌پال و متصل نبودن حساب‌های بانکی داخلی به سیستم انتقال بین‌المللی پول به دنبال تحریم‌های بانکی خودشان را نشان می‌دهند.

معضلی که باعث شده کسب‌وکارهای مختلف عطای درآمد دلاری را به لقایش ببخشند. حالا چه اتفاقی می‌افتد؟ درآمد کمتر، کوچک شدن کسب‌وکار و بدتر از همه روی لبه‌ی تیز ورشکستگی. هنوز وقت صحبت از ارائه‌ی راه‌حل نرسیده؟ همه از راه‌حل خبر داریم؛ هیچ رازی وجود ندارد.

داشتن حساب پی‌پال. مهم‌تر از آن باید بدانیم چطور از بروز مشکلات و اختلالات احتمالی جلوگیری کنیم. کاری که بدون داشتن تجربه امکان‌پذیر نیست. با افتتاح حساب پی‌پال نیک پرداخت، مشتریان امکانات ویژه‌ای در اختیار خواهند شد.

آن‌ها بدون نگرانی از لیمیت شدن، امکان نقد کردن درآمد ارزی‌ و خرید از سایت‌های خارجی را به دست می‌آورند. ارسال پول به هرجای دنیا و داشتن درگاه اختصاصی امکانات دیگری است که تمام ابزارهای بین‌المللی شدن را در اختیارتان قرار می‌‌دهد.

افتتاح حساب پی‌پال رایگان؛ افسانه یا واقعیت؟

شما می‌توانید بدون هزینه حساب پی‌پال داشته باشید اگر ساکن ایران یا کشورهای تحریم‌شده توسط پی‌پال نباشید. اگر جزو این دو دسته نیستید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ورود به سایت پی‌پال (PayPal.com)

 2. کلیک روی گزینه‌ی Sign Up for free یا Sign Up

 3. انتخاب حساب کاربری مدنظر (Personal یا Business)

 4. نوشتن نام، آدرس ایمیل و رمز عبور

 5. وارد کردن نام کشور محل سکونت، ملیت، آدرس، شماره تلفن و دیگر اطلاعات موردنیاز

 6. رفتن به لینک‌ فعال‌سازی ارسال‌شده به ایمیل‌

حالا اگر شرکت یا مشاوری با شما از رایگان بودن افتتاح حساب پی‌پال صحبت کرد، بدون معطلی آن محل را ترک کنید. اگر هم مکالمه‌ی تلفنی داشتید، هزینه‌ی قبض‌تان را بیشتر از این بالا نبرید. قطع کنید. البته قضیه آنقدرها هم پیچیده نیست. کاربران ایرانی برای داشتن اکانت پی‌پال امکان استفاده از راه‌حل‌های ساده‌ای را در اختیار دارند.

تمام و کمال؛ حساب وریفای‌شده پی‌پال

چه امکانی مهم‌تر از بالاترین سطح امنیت؟ برای استفاده از چنین امکانی به حساب وریفای‌شده پی‌پال نیاز دارید. با سیستم ضدکلاهبرداری پیشرفته‌ی پی‌پال نه حساب‌تان لو می‌رود نه اطلاعات‌تان. با این حساب هیچ هکری هیچ‌جوره نمی‌تواند از دیوار حساب شما بالا برود و با خیالی آسوده انتقال پول داشته باشید.

حساب‌ وریفای‌شده با پشتیبانی از 26 ارز دست شما را برای تراکنش‌ با کرپیتو باز می‌گذارد. اگر هنوز دنبال مزایای دیگری هستید پس سرعت بالای تراکنش، تسهیل کار با اپلیکشین و ظاهر کارپسند را هم درنظر بگیرید تا بدون شک و شبهه روی بهترین نوع حساب پی‌پال، یعنی وریفای‌شده به توافق برسیم.

1200-600-no-6

جای شما خالیه

بیشتر از 400 میلیون نفر در دنیا حساب پی‌پال دارند؛ بالاتر از هر سیستم پرداخت آنلاین دیگر در دنیا. اگر بخواهیم فقط یک دلیل برای اهمیت چنین آماری بیاوریم، آن امنیت بالای پی‌پال است. سؤال اینجاست چه افرادی به افتتاح حساب پی‌پال نیاز دارند و چرا باید امنیت برای‌شان مهم‌ترین ویژگی حساب ارزی‌‎ محسوب شود؟ اگر شما هم جزو این دسته از افراد باشید، به هیچ توضیح اضافه‌ای برای داشتن یک حساب امن‌تر پی‌پال نیاز ندارید.

 • صاحبان کسب‌و‌کارهای آنلاین

 • فریلنسرهایی با درآمد دلاری

 • خریداران محصول از سایت‌های خارجی

 • ارسال‌کنندگان پول به نقاط مختلف دنیا

 • کسب‌و‌کارهای آنلاین بین‌المللی نیازمند به درگاه اختصاصی حساب پی‌پال

اگر جایی در فهرست بالا دارید و بدون پی‌پال فعالیت‌تان را ادامه می‌دهید، جای‌تان در اجتماع بزرگ پی‌پال‌دارها خالی است. با نیک پرداخت، امن و بی‌دردسر حساب پی‌پال را افتتاح و بدون چک و سفته درآمد ارزی را با قیمت بالاتر نقد کنید.

1200-600-no-5

دست‌تان برای انتخاب باز است؛ شخصی یا بیزنسی؟

برای ساخت اکانت پی‌پال باید مشخص کنید که به چه نوع حسابی نیاز دارید؟ هرکدام از این حساب‌ها کامزدها و قابلیت‌های متفاوتی دارند. افراد بسته به نیازشان، حساب شخصی یا بیزنسی افتتاح می‌کنند. تفکیک هریک از این حساب‌ها ما را با کاربردشان بیشتر آشنا می‌کند.

حساب شخصی (Personal) پی‌پال

برای ارسال و دریافت آنلاین پول داشتن حساب شخصی پی‌پال بهترین گزینه‌ است. با داشتن این نوع حساب هیچ محدودیتی در انتقال پول به سراسر دنیا نخواهید داشت. همچنین خرید محصول و ایجاد حساب کاربری پرمیوم در سایت‌های مختلف با حساب Personal پی‌پال کارتان راه می‌افتد. از آنجایی که تعداد زیادی از فروشگاه‌های آنلاین دنیا از حساب پی‌پال پشتیبانی می‌کنند، می‌توانید خرید بدون دردسری داشته باشید.

حساب بیزینسی (Business) پی‌پال

برای فریلنسرهای بین‌المللی و کسب‌وکارهایی که قصد دارند محصول‌شان را به کشورهای دیگر عرضه کنند، داشتن حساب بیزنسی پی‌پال یک نیاز اساسی است. چرا؟ چون با افتتاح حساب پی‌پال بیزنسی می‌توانید با همکاری شرکت‌ها و افراد کشورهای دیگر درآمد دلاری داشته باشید. این نوع از حساب پی‌پال با نام تجاری شرکت‌ شما ساخته می‌شود و با داشتن درگاهی اختصاصی امکان فروش آنلاین محصول برای شما فراهم می‌شود. 

کمربندهای‌تان را ببندید

بسته به نوع استفاده از حساب پی‌پال، می‌توانید یکی از بسته‌های ماه، مریخ یا مشتری نیک پرداخت را خریداری کنید. ما امنیت بالاتر را برای شما می‌خواهیم به‌ همین دلیل تمامی اکانت‌ها از نوع بیزینس و وریفای‌شده هستند. مشاوره رایگان، پشتیبانی دائمی و پاسخگویی تلفنی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته همراهی ویژه‌ی نیک پرداخت با مشتریان است. با افتتاح حساب پی‌پال نیک پرداخت از این مزایا برخوردار می‌شوید:

 • اکانت‌هایی با بالاترین امنیت و وریفای‌شده

 • پایین بودن احتمال لیمیت‌شدن

 • نقد کردن درآمد ارزی بدون چک و سفته

 • تبدیل درآمد ارزی به ریال با بالاترین قیمت

 • درگاه پرداخت ارزی پی‌پال

 • VPS اختصاصی

 • پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی 24/7

حالا اگر آب دست‌تان است، روی میز بگذارید و با ورود به این لینک از قیمت و جزئیات بیشتر هرکدام از بسته‌ها باخبر شوید. نگران محدود شدن اکانت پی‌پال‌تان نباشید، تیم باتجربه‌ی کارشناسان نیک پرداخت همراهی‌تان می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی