شوک ایران خودرو به این مشتریان!

اطلاعیه مهم درباره وام ۱۰۰ میلیون تومانی+ شرایط

کدخبر: ۶۲۹۷۶۸
اقتصادنیوز: ایران‌خودرو با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.
اطلاعیه مهم درباره وام ۱۰۰ میلیون تومانی+ شرایط

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، متقاضیان نسبت به تامین مابه‌التفاوت وجه پارس با محصول جایگزین، اظهار نگرانی کرده‌اند.

خبر مرتبط
ایران خودرو قید سود فروش قسطی سورن پلاس را زد/ خبر بد برای عاشقان این خودرو

اقتصادنیوز: پژو 207 ارتقا یافته که فروش قسطی ندارد اما حالا متقاضیانی که قصد جایگزینی پارس با 207 ارتقا یافته را دارند می توانند از 100 میلیون تومان وام بدون سود استفاده کنند.

موضوعی که باعث شد تا ایران خودرو در اطلاعیه‌ای عنوان کند: در راستای احترام به خواست مشتریان، بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.

خبر مرتبط
فروش فوق العاده جدیدترین خودروی مونتاژی / با پول دنا اتوماتیک، کراس اوور سوار شوید

اقتصادنیوز : یک مونتاژکار قدیمی خودرو با عرضه یک کراس اوور مشتریان بازار خودرو را سوپرایز کرد.

این خودروساز تاکید کرده، با توجه به لزوم اجرای مصوبه شورای عالی استاندارد، مبنی بر ارتقای استانداردهای تولید خودرو در کشور و نظر به رعایت استانداردهای اجباری در تمامی محصولات ایران‌خودرو، ادامه تولید محصول پارس در سال ۱۴۰۳، به دلیل عدم توانایی آن در تطابق با استانداردها، منوط به دریافت تاییدیه‌های لازم است.

خبر مرتبط
قیمت کارخانه‌ای خودرو افزایش یافت

اقتصادنیوز: سازمان حمایت درخواست خودروسازان بخش خصوصی مبنی بر افزایش قیمت محصولاتشان را به دلیل تغییر منبع تامین ارز، پذیرفته و در نتیجه، مبلغ قابل‌توجهی به قیمت مونتاژی‌ها اضافه شده است.

لذا این شرکت به منظور رعایت حقوق مشتریانی که خودرو پارس را از طریق سامانه یکپارچه انتخاب کرده‌اند، امکان انتخاب سایر محصولات را فراهم کرده است.

ایران‌خودرو تصریح کرده، به منظور رعایت حال مشتریان، ۱۰۰ میلیون‌ تومان از وجه خودروهای جایگزین را بدون دریافت سود و در اقساط ۱۲ ماهه دریافت خواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی