دو محصول سوزوکی در راه کشور

2 خودروی جذاب ژاپنی به ایران می‌آیند/ ورود تازه‌نفس ها به بازار ایران

کدخبر: ۶۳۰۷۹۷
اقتصادنیوز : سبد محصولاتی سوزوکی در بازار ایران سنگین تر می شود. با اضافه شدن دو عضو دیگر خانواده این خودروساز ژاپنی در بازار ایران چهار نفره می شود.
 2  خودروی جذاب ژاپنی به ایران می‌آیند/ ورود تازه‌نفس ها به بازار ایران

به گزارش اقتصادنیوز، سوزوکی جیمنی و سوزوکی فرانکس به بازار خودروی ایران می آیند. این دو عضو خانواده سوزوکی پیش از این در بازار خودروی ایران حضور نداشتند بنابراین می توانند برای مشتریان ایرانی خودروهای جذابی محسوب شود. البته این دو خودرو از خط تولید سوزوکی در هند و با همکاری خودروساز هندی ماهیندرا تولید می شود.

چنانچه این دو خودرو به جمع خودروهایی که پیش تر از برند سوزوکی پشت ویترین سامانه یکپارچه فروش خودرو قرار گرفتند، بپیوندد جمع محصولات این خودروساز ژاپنی در سامانه یکپارچه فروش محصولات وارداتی به عدد چهار می رسد. 

پیش از این سوزوکی Ciaz و سوزوکی Baleno در دسترس متقاضیان ایرانی قرار گرفته بودند. این دو خودرو نیز جز محصولاتی بودند که برای اولین بار در تیررس خریداران ایرانی قرار می گرفتند.

سوزوکی ویتارا اولین خودرویی سواری از این خودروساز ژاپنی بود که در سال های پیش در بازار خودروی ایران حاضر شد. 

ایران خودرویی ها پای این خودروساز ژاپنی را به بازار ایران باز کردند. حضور ویتارا و علاقمندی متقاضیان به این خودرو سبب شد شرکت واردکننده برند سوزوکی در دور جدید ورود خودرو به کشور، امیدوار باشد تا مشتریان ایرانی از محصولات جدید سوزوکی استقبال کنند.

شرکت واردکننده برند سوزوکی در دور جدید ابتدا یک خودروی سدان کوچک شهری و یک خودروی هاچ بک (بدون صندوق عقب) را روانه سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی کرد. اما حالا این شرکت وارد کننده قصد دارد تا شانس خود را برای حضور در بازار خودروهای کراس اوور با عرضه سوزوکی فرانکس و سوزوکی جیمنی آزمایش کند. بررسی ها نشان می دهد سوزوکی فرانکس نسخه کراس اوور سوزوکی Baleno است.

photo_2024-02-25_20-12-54 (2)

زمان عرضه دو خودروی جدید برند سوزوکی در سامانه یکپارچه فروش خودرو به شفاف مشخص نیست اما اخبار رسیده نشان می دهد شرکت واردکننده در حال کسب مجوزهای لازم برای عرضه دو محصول جدید خود از مراجع مربوطه است.

پیش بینی می شود عرضه دو محصول جدید برند سوزوکی به سال آینده موکول شود. اما از آنجایی که این دو محصول علاوه بر اینکه در کلاس خودروهای کراس اوور قرار دارند، برای اولین بار در بازار ایران حاضر می شوند با استقبال خریداران ایرانی مواجه شوند.

شرکت واردکننده امیدوار است این دو خودروی کراس اوور خاطرات روزهای خوش سوزوکی ویتارا را در بازار ایران تکرار کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید