اعلام آمادگی حزب الله برای مقابله با طرح آمریکایی - صهیونیستی در منطقه

کدخبر: 449551
مقام ارشد حزب الله گفت: ما به پایگاه دفاعی و حمله همزمان اعتقاد داریم تا دشمن را در کشور و منطقه مان تضعیف کنیم. ما همچنین در میدان مقابله با دشمن آماده ایم تا تمامی ادعاها، دروغ ها و فتته و نیرنگ را باطل سازیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  شبکه خبری المنار اعلام کرد، رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان بر آمادگی برای مقابله با طرح صهیونیستی-آمریکایی در منطقه تاکید کرد.

سید هاشم صفی الدین گفت: مقاومت ملی لبنان برای مقابله با طرح  صهیونیستی-آمریکایی در منطقه در آمادگی کامل بسر می برد.

وی افزود: پیروزی ها و صحنه هایی وجود دارد که رژیم صهیونیستی و آمریکا قادر به تحمل آن نیستند. موضع ما در این درگیری این است که مسئولیت حضور در نبرد را به عهده بگیریم تا الگویی موفق ارایه دهیم.

صفی الدین حضور نیروهای مقاومت در برابر دشمن در تمامی جبهه ها را ضروری خواند و تاکید کرد که در راه مقابله با آمریکا، ضعف و سکوت ممنوع است.

مقام ارشد حزب الله  افزود: ما به پایگاه دفاعی و حمله همزمان اعتقاد داریم تا دشمن را در کشور و منطقه مان تضعیف کنیم. ما همچنین در میدان مقابله با دشمن آماده ایم تا تمامی ادعاها، دروغ ها و فتته و نیرنگ را باطل سازیم.

وی با انتقاد از عملکرد  حزب القوات اللبنانیه (نیروهای لبنان) به رهبری سمیر جعجع  گفت: القوات اللبنانیه خود را در خدمت طرح های دشمنان و تحقق اهداف فتنه و تکه تکه کردن کشور قرار داده است. 

رییس شورای اجرایی حزب الله افزود: آمریکا و اسرائیل قصد فتنه دارند و از رویارویی مستقیم نظامی می ترسند. هرکسی که در خدمت طرح های آمریکا و اهداف سفارت این کشور باشد در جهت تحریب کشور و آینده آن تلاش می کند و این چیزی است که ما هموار مخالف آن بوده و هستیم .

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما