کدخبر: ۳۶۴۷۳۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

این خودرو کمیاب‌ترین خودروی بازار است

اقتصادنیوز : دناپلاس که یکی از خودرو‌های پرفروش چندماه اخیر در بازار آزاد بوده است، در چند روز گذشته به‌دلیل جهش ناگهانی قیمت‌ها در بازار بسیار کمیاب شده و کسی برای فروش این خودرو ریسک نمی‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دنیای اقتصاد، پس از افزایش قیمت چندروز اخیر در بازار خودروهای داخلی برخی خودروها به‌دلیل افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار کمیاب و خریدوفروش آنها بسیار کم شده، دناپلاس که یکی از خودروهای پرفروش چندماه اخیر در بازار آزاد بوده است، در چند روز گذشته به‌دلیل جهش ناگهانی قیمت‌ها در بازار بسیار کمیاب شده و کسی برای فروش این خودرو ریسک نمی‌کند. علاوه‌بر کارگزاری‌ها و دلالان بازار مصرف‌کنندگانی که قصد فروش خودرو خود را دارند نیز فعلا از فروش این خودرو تا زمان به اثبات نرسیدن قیمت‌ها صرف نظر می‌کنند.

این خودرو در بازار آزاد جزو خودروهای پرطرفدار محسوب می‌شود و یکی از دلایل دست نگه‌داشتن برخی فروشندگان نیز می‌تواند همین مساله باشد همچنین افزایش قیمت ناگهانی این خودرو نیز بی‌دلیل با این قضیه نیست. افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی قیمت دنا پلاس را از ۳۰۰ میلیون تومان به ۳۹۰ میلیون رسانده است. در چنین شرایطی خودروی دنا معمولی با قرار گرفتن در بازه ۳۰۰ تا ۳۲۰ میلیون تومان توانسته است جایگاه دنا پلاس را تصاحب کند اما به دلیل نداشتن ۴ آپشن مهم در دنا پلاس نتوانسته است جایگاه فروش این خودرو را به دست بیاورد.

این مطلب برایم مفید است
150 نفر این پست را پسندیده اند