کدخبر: ۳۶۷۲۷۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خبر مهم مدیر عامل شستا درباره واریز سود و بازگشایی نماد شستا در بورس

اقتصادنیوز : مدیر عامل شستا گفت: سود شستا از طریق سجام پرداخت می‌شود و نماد معاملاتی شستا هفته آتی بازگشایی خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز، محمد رضوانی فر؛ مدیر عامل شستا گفت: در مجمع سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی: برنامه افزایش سرمایه «شستا» از محل اندوخته ۶۲۰۰ میلیاردتومانی و تخصیص سهام جایزه به سهامداران است، اما هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است.

او افزود:  بازارگردانی نماد «شستا» در یکی دو روز اخیر تعیین تکلیف شده است و مقرر شده که شرکت سرمایه گذاری صبا تامین بازارگردان ۶۷ شرکت زیر مجموعه شستا باشد. بر این اساس نماد به زودی بازگشایی می‌شود.  رایتل از زیان به سود خالص ۱۳۰ میلیارد تومانی رسیده است و به زودی مقدمات عرضه اولیه آن فراهم خواهد شد.

رضوانی فر درباره ورود ستاره خلیج فارس به بورس گفت: چهارشنبه هفته آینده جلسه پذیرش سیمان آبیک برگزار خواهد شد. ستاره خلیج فارس ظرف سه الی چهار ماه آینده عرضه اولیه خواهد شد. به ازای هر سهم ۱۲۰ تومان سود تقسیمی در نظر گرفته شد.

مدیر عامل شستا تصریح کرد:  با توجه به اینکه زمان پرداخت سود بسیار نزدیک است و در نیمه دوم آبان ماه از طریق سامانه سجام بر اساس جدول اعلامی سود سهامداران حقیقی و حقوقی را پرداخت می‌کنیم، بنابراین اگر بخواهیم توصیه‌ای داشته باشیم این است که تا گرفتن سود سهام در سهم  بمانند. 

 رضوانی فر  اظهار کرد:طی هفته آینده به مناسبترین شکل و با حداکثر حمایت از زیر مجموعه‌ها و خود سهام «شستا»، این نماد بازگشایی می‌شود.

بورس

 

این مطلب برایم مفید است
30 نفر این پست را پسندیده اند