تجمع اعتراضی تالارداران در اتحادیه برای دریافت مجوز بازگشایی

کدخبر: 384828
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران با اشاره به تجمع اعضای اتحادیه تالارهای پذیرایی در ساختمان این اتحادیه، گفت: اعضای اتحادیه در انتظار دریافت مجوز برای بازگشایی تالارهای پذیرایی پس از حدود یک سال هستند.

به گزارش اقتصادنیوز از فارس، خسرو ابراهیم نیا گفت: علیرغم اینکه هفته گذشته اخباری از احتمال بازگشایی تالارهای پذیرایی در شهرهای زرد کرونایی  شنیده شده، اما تا این لحظه اتحادیه هیچ مجوز و ابلاغیه‌ای برای بازگشایی تالارهای پذیرایی دریافت نکرده است. 

 

وی با بیان اینکه تالارهای پذیرایی از حدود یک سال پیش و با شیوع بیماری کرونا در کشور تعطیل شده‌اند، افزود: پیرو این موضوع بسیاری از تالارداران ورشکست شده‌اند. 

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران بیان داشت: امروز تعدادی زیادی از تالارداران تهران در اتحادیه تجمع کرده‌اند و در انتظار دریافت مجوز برای بازگشایی تالارها هستند، در حالی که ما تا این لحظه هیچ مجوزی دریافت نکرده‌ایم. 

وی با بیان اینکه  با تعطیلی تالارهای پذیرایی مردم مراسم های خود را  در مکان ها نامناسبی و به اشکال دیگری برگزار می‌کنند، گفت: این در حالی است که در آن مکان‌ها به هیچ عنوان امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد. 

ابراهیم نیا بیان داشت: با بازگشایی تالارهای پذیرایی قطعا مراسم در محیط‌های بهتری برگزار خواهد شد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز بهتر انجام خواهد شد. 

وی بیان داشت: هفته گذشته رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد که براساس مذاکرات انجام شده با مسئولان ستاد ملی کرونا تالارهای پذیرایی پس از موافقت استانداری به صورت مشروط  باز خواهد شد، اما متاسفانه علیرغم انتظار اتحادیه و اعضای اتحادیه این موضوع تا این لحظه محقق نشده است. 

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید