‌دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی :

پرواز فوق‌العاده برای نوروز نداریم

کدخبر: 399383
اقتصادنیوز :‌دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به الزام ستاد مقابله با کرونا مبنی بر سفر نرفتن مردم در ایام نوروز، پروازهای نوروزی فقط بر اساس پروازهای برنامه ای انجام می‌شود و ظرفیت فوق‌العاده برای عید نخواهیم داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،مقصود اسعدی سامانی  اظهار داشت: در ایام نوروز امسال بر خلاف ایام عید سال‌های گذشته، به دلیل تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر سفر نرفتن مردم، پرواز فوق‌العاده در نوروز نخواهیم داشت و فقط پروازهای برنامه‌ای برقرار است.

وی افزود همچنین طبق الزام سازمان هواپیمایی کشوری همه شرکت‌های هواپیمایی موظف به داشتن هواپیمای جایگزین هستند که اگر موردی پیش آمد‌ نظیر بروز نقص فنی در یک هواپیما، به سرعت هواپیمای جایگزین وارد عمل شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی بیان کرد: در حال حاضر هنوز ظرفیت برای مسیرها موجود است و در برخی مسیرها برای هر تاریخیِ امکانِ انتخابِ صندلی وجود دارد.

اسعدی سامانی تاکید کرد: شرکت‌های هواپیمایی نرخ‌ها را در ایام نوروز بر اساس سقف قیمتی رعایت کرده‌ند و اگر آژانسی خارج از این نرخ‌ها‌ بلیت‌ها را گران‌تر بفروشد، حتما دستگاه‌های نظارتی ورود می‌کند و با متخلف برخورد جدی خواهند داشت.

 

تیتر یک
  • بررسی ترکیب درآمدهای مالیاتی دولت

    اقتصادنیوز: گزارش مرکز آمار نشان می دهد که در طول سالیان دهه ۹۰ سهم مالیات غیر مسقیم یا مالیات پنهان از کل درآمدهای…

از دست ندهید
بلیط هواپیما