کشف ۶۰۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در نیروگاه‌ برق اسلام‌آباد غرب توسط اطلاعات سپاه

کدخبر: 427883
اقتصاد نیوز : دادستانی اسلام‌آباد غرب، سیدسجاد ملایری اظهار داشت: در پی گزارشات مردمی و رصدهای فنی و اطلاعاتی توسط سازمان اطلاعات سپاه پس از هماهنگی با مقام قضایی تعداد ۶۰۰ دستگاه ماینر تولید رمز ارز دیجیتال در یکی از نیروگاه‌های برق شهرستان اسلام‌آباد غرب که بدون مجوز بهره‌برداری بوده کشف و ضبط شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، دادستان اسلام‌آباد غرب گفت: گرای مردم و عملیات اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه موجب کشف بیش از ۶۰۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در یکی از نیروگاه‌های برق این شهرستان شد.

دادستانی اسلام‌آباد غرب، سیدسجاد ملایری اظهار داشت: در پی گزارشات مردمی و رصدهای فنی و اطلاعاتی توسط سازمان اطلاعات سپاه پس از هماهنگی با مقام قضایی تعداد ۶۰۰ دستگاه ماینر تولید رمز ارز دیجیتال در یکی از نیروگاه‌های برق شهرستان اسلام‌آباد غرب که بدون مجوز بهره‌برداری بوده کشف و ضبط شد.

دادستان شهرستان اسلام آبادغرب ضمن تقدیر از این اقدام اطلاعاتی به موقع پاسداران گمنام امام زمان (عج)  به متخلفین در این زمینه هشدار داد، که چشمان تیزبین این عزیزان به صورت مداوم و شبانه روز در حال رصد می باشد و با هر تخلفی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما