جدیدترین قیمت پراید، پژو و سمند در بازار

کدخبر: 431288
اقتصاد نیوز : بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که در طول یک هفته گذشته برخی خودروها افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومان را تجربه کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، با وجود کاهش تقاضا برای خرید خودرو در بازار، قیمت‌ها روندی صعودی به خود گرفته است.

بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که در طول یک هفته گذشته برخی خودروها افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومان را تجربه کرده‌اند.

بنا به این گزارش، خودرو میتسوبیشی اوتلندر PHEV مدل سال ۲۰۱۸ در حالی امروز ۲ میلیون و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت دارد که این خودرو یک هفته قبل با قیمت ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رود.

همچنین هیوندای سانتافه چهارسیلندر مدل سال ۲۰۱۷ در بازار یک میلیارد و ۸۵۰ تومان قیمت دارد و این در شرایطی است که این خودرو یک هفته قبل با قیمت یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان دیده می‌شد.

قیمت این خودرو ۵۰ میلیون تومان بالا رفت/ تازه‌ترین قیمت پراید، پژو و سمند در بازار

بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت پژو۲۰۶ SD V۸ در حدود ۲۷۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۹۰ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ حدود ۱۴۲ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس ۲۲۰ میلیون تومان و سمند LX EF۷ حدود ۲۴۲ میلیون تومان است.

بر همین اساس، در طول یک هفته گذشته قیمت پژو۲۰۶ SD V۸ در حدود ۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۵ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ حدود ۳ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس ۶ میلیون تومان و سمند LX EF۷ حدود ۴ میلیون تومان است افزایش قیمت داشته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما