آخرین وضعیت ترافیک محورهای خروجی تهران پس از اعلام تعطیلات

کدخبر: 433385
اقتصاد نیوز : مهدی مخبری درباره آخرین وضعیت محورهای خروجی تهران پس از اعلام تعطیلات 6 روزه از 25 تا 30 مرداد اظهار داشت: در حال حاضر در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور ترافیک سنگین است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت: آمار ورود خودرو به جاده‌ها پس از اعلام تعطیلی روزهای آینده، مقداری افزایش یافت و در حال حاضر ترافیک سنگین در هراز و بار ترافیکی پرحجم اما روان در دیگر محورهای تهران ـ شمال داریم.

مهدی مخبری درباره آخرین وضعیت محورهای خروجی تهران پس از اعلام تعطیلات 6 روزه از 25 تا 30 مرداد اظهار داشت: در حال حاضر در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور ترافیک سنگین است.

وی افزود: در محورهای کندوان و فیروزکوه همچنین آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت بار ترافیکی پرحجم اما روان است. 

معاون مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در آزادراه تهران ـ‌کرج محدوده پل کلاک در حال حاضر ترافیک سنگین است و از کرج به قزوین نیز حدفاصل پل پردیس تا مهرویلا ترافیک سنگین داریم.

مخبری افزود: در حال حاضر در آزادراه تهران ـ پردیس و محور قدیم تهران ـ دماوند ترافیک روان است. 

وی در مقایسه آمار ترافیک امروز نسبت به روز مشابه در هفته گذشته اظهار داشت: در محور هراز با افزایش 4 درصدی و در محور فیروزکوه با افزایش 2 درصدی ترافیک مواجه هستیم.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: پس از اعلام تعطیلی‌های پیش‌رو مقداری آمار ورود خودرو به جاده‌ها افزایش یافته است. این آمار مربوط به ساعات صفر تا 18 امروز است. 

مخبری تأکید کرد: در محور کندوان کارگاه جاده‌ای داریم که در منطقه بین مرزن‌آباد و دزدبن این کارگاه جاده‌ای از ساعت 8 صبح تا 17 فردا فعالیت می‌کند بنابراین محور کندوان روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه از 8 صبح تا 17 مسدود است.

وی اضافه کرد: این مسدود بودن محور کندوان حتما اجرا می‌شود مگر اینکه در یکی دو روز آینده پلیس تشخیص دهد که ضرورت دارد عبور از این محور انجام شود.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد:‌ با توجه به تأکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا مردم حتماً‌ از انجام سفر غیرضروری خودداری کنند.

تیتر یک
  • بررسی تغییرات پایه پولی در دولت های یازدهم و دوازدهم

    اقتصادنیوز: بررسی ها نشان می دهد پایه پولی در دوره ریاست جمهموری حسن روحانی بیش از ۵ برابر شده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما