گزارش اقتصادنیوز از بازار طلا و ارز ایران؛

بازار سکه به هوش آمد/ دلار صعود کرد

کدخبر: 440464
اقتصاد نیوز : قیمت سکه از روز شنبه تا روز دوشنبه این هفته روند نزولی را دنبال کرد اما در شروع معاملات بازار امروز 23 شهریور ماه به مدار صعود برگشت.

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سکه از ابتدای این هفته شاهد روند نزولی قیمت سکه بود. قیمت سکه روز گذشته با کاهش ۱.۵۹ درصدی کانال 12 میلیون تومان را از دست و تا انتهای روز نتوانست بار دیگر به این کانال صعود کند. قیمت سکه روز گذشته با ۱۱,۹۰۰,۰۰۰ (یازده میلیون و نهصد هزار) تومان  بسته شد.

اما در ابتدای معاملات امروز  قیمت سکه با قدرت بیشتری اغاز به کار کرد تا شاید مرز 12 میلیون تومانی را پس بگیرد اما از رسیدن به آن ناکام ماند. در بازار امروز سه شنبه 23 شهریور ماه،  قیمت سکه امامی نسبت به روز قبل ، با ۸۵۰۰۰ تومان افزایش، ۱۱,۹۸۵,۰۰۰ (یازده میلیون و نهصد و هشتاد و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.

در بازار ارز روز دوشنبه 22 شهریور ماه  قیمت دلار در ساعت 11:00 صبح به وقت تهران کانال 27 هزار تومان را از دست داد و با قیمت 26 هزار و 970 تومان معامله شد. این اسکناس آمریکایی تا ساعت 14:00 در این کانال ماندگار بود اما با مقاومت توانست بار دیگر کانال 27 هزار تومان را پس بگیرد. قیمت دلار در ادامه معاملات بازار با 27 هزار و 100 تومان بسته شد.

قیمت دلار در بازار امروز سه شنبه 23 شهریور ماه بر مدار صعود قرار گرفت و به پیشروی روز گذشته خود ادامه داد. قیمت دلار امروز با ۳۱۰ تومان افزایش، ۲۷,۴۱۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و ده ) تومان نرخ گذاری شد.

 

 

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما