مهمترین پیام های ناظر بازار سهام 31 شهریور 1400

معاملات 4 شاخص ساز تایید نشد/ 15 نماد متوقف شد

کدخبر: 442517
اقتصادنیوز: معاملات نماد 4 شاخص ساز به تایید ناظر نرسید.

به گزارش اقتصادنیوز، بخشی از معاملات امروز نماد شرکت های فولاد مبارکه اصفهان (فولاد)، ملی صنایع مس ایران (فملی)، فولاد خوزستان (فخوز)، مجتمع فولاد خراسان (فخاس) به تایید ناظر بازار رسید. همچنین بخشی از معاملات نماد بانک پاسارگاد (وپاسار) به تایید ناظر نرسید. در فرابورس هم، معاملات امروز در نمادهای (تملی7071)، (تملی7081)، (تملی7021) و (اراد381) به تایید ناظر بازار نرسید.

همچنین با توجه به محدودیت سامانه معاملات و تعداد بالای معاملات انجام شده و سفارشات وارد شده در نماد پارس فولاد سبزوار(فسبزوار) در معاملات چهارشنبه 31 شهریور- ادامه معاملات در نماد مذکور به جلسه معاملاتی بعد موکول شد. جلسه دوم معارفه مربوط به توسعه سرمایه و صنعت غدیر نیز به روز شنبه هفته بعد موکول شد.

براساس پیام ناظر فرابورس، روز شنبه 3 مهر، اوراق اسناد خزانه اسلامی با تاریخ سررسید 18 تیر 1403 در نماد معاملاتی (اخزا0031)، برای اولین بار از طریق بازار ابزارهای ‌نوین مالی ‌فرابورس‌ ایران عرضه می‌شود. همچنین با موضوع تجمیع مجوزهای فعالیت شرکت های کارگزاری و تمدید مهلت آن، به اطلاع میرساند " شرکت کارگزاری سهام گستران شرق" اقدام به تجمیع مجوزها کرده و مجوز معاملات برخط آن شرکت کارگزاری نیز مطابق ضوابط، برای مدت معین تمدید شد.

 

  • 1
  • 2
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما