زمان استفاده از بنزین هدیه ای مشخص شد

کدخبر: 456192
اقتصادنیوز: بر اساس مصوبه هیئت وزیران، هدیه‌ای به میزان 10 لیتر به انواع خودروهای بنزین سوز و پنج لیتر برای موتورسیکلت ها، در کارت‌های سوخت از ساعت 3:30 بامداد روز یکم آذرماه قابل استفاده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: به اطلاع کلیه دارندگان خودرو و موتور سیکلت می رساند بر اساس مصوبه هیئت وزیران در تاریخ 26 آبان ماه 1400 مقرر شد به منظور قدردانی از همراهی هموطنان عزیز در جریان حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، هدیه‌ای به میزان 10 لیتر به انواع خودروهای بنزین سوز (تک سوز و دوگانه سوز) و به میزان پنج لیتر برای موتورسیکلت‌ها، (فقط برای یکبار) در کارت‌های هوشمند سوخت (علاوه بر سهمیه های مصوب ماهیانه) واریز می‌شود که از ساعت 3:30 بامداد روز یکم آذرماه قابل استفاده است.

به طور مثال، سهمیه خودروی سواری شخصی تک سوز بنزینی 60 لیتر است که در ساعت 3:30 بامداد یکم آذرماه (10+ 60) مجموعا 70 لیتر و برای موتورسیکلت ها (5+25) مجموعاً 30 لیتر در کارت هوشمند سوخت وسائط نقلیه شارژ خواهد شد.

بدیهی است جهت خودروهای عمومی (شامل آمبولانس، تاکسی، بین شهری، وانت های پرمصرف، ون) باقیمانده هدیه یکم ماه آینده همراه با سهمیه دی ماه به کارت هوشمند سوخت آنها واریز خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما