این خودرو، ویترین ایران‌خودروهایی‌ها شد

هجوم برای خرید پژو 207

کدخبر: 464709
اقتصادنیوز: نتایج بیست و هفتمین فروش فوق‌العاده شرکت ایران‌خودرو اعلام شد و خودرو پژو 207 با سقف شیشه‌ای (پانوراما) نزدیک به دو میلیون و 100 هزار نفر از متقاضیان را به خود جلب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، منتخبان دومین فروش فوق العاده ایران خودرو بعد از افزایش قیمت کارخانه ای در آذرماه مشخص شدند. این دور از فروش فوق العاده ایران خودرو بیش از سه میلیون و 500 هزار نفر شرکت کردند.

بازار دلار به تماشای برجام نشست/ طلا دنده معکوس رفت

غول آبی جاده مخصوص در این طرح فروش 4 محصول خود را عرضه کرد. مجموعه عرضه آبی های جاده مخصوص در این دور از فورش فوق العاده 5 هزار و 500 دستگاه بود.

زیباکلام: هم مشروب می خوردم هم دوست دختر داشتم+ فیلم

حداقل و حداکثر حقوق کارمندان در سال 1401

اما ایران خودرویی ها کدام محصولات را در بیست هفتمین فروش فوق العاده در ویترین خود قرار دادند؟

پژو 207 با سقف شیشه‌ای (پانوراما)، دنا پلاس توربو شارژ با گیربکس اتوماتیک، رانا پلاس با سقف پانوراما و سمند سورن پلاس در این دور از فروش فوق العاده عرضه شد.

در اکوایران ببینید : ۲۵ هزار نیروی مازاد سفارشی خودورسازان

قیمت خودرو در بازار آزاد 

سهم هر کدام از خودروهای یاد شده به ترتیب هزار و 500 دستگاه  پژو 207 با سقف شیشه ای (پانوراما)، هزار و 500 دستگاه رانا پلاس با سقف پانوراما، هزار و 500 دستگاه سورن پلاس و هزار دستگاه دنا پلاس توربو شارژ با گیربکس اتوماتیک بود.

فروش فوق العاده ایران خودرو

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط ایران خودرو پژو 207 با سقف شیشه ای (پانوراما) نزدیک به دو میلیون و 100 هزار نفر از متقاضیان را به خود جلب کرد. به عبارت دیگر نزدیک به 60 درصد افرادی که در این فروش فوق العاده ایران خودرو شرکت کردند به دنبال خرید این محصول هاچ بک (بدون صندوق عقب) بودند. بعد از آن سمند سورن پلاس با حدود 572 هزار مشتری در رتبه دوم جدول توزیع متقاضیان قرار گرفت. رانا پلاس با سقف پانوراما نیز نزدیک به 526 هزار متقاضی را به صف کرد و در قعر جدول تقاضا دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک با حدود 337 هزار متقاضی قرار داشت.

نتایج فروش فوق العاده ایران خودرو

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی