جزئیات صف‌های خرید و فروش بورس در 8 دی 1400

کدخبر: 465363
در ساعت ۹:۳۰ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۱۸۳ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۰ هزار و ۹۴ واحدی قرار گرفت.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ شاخص کل بورس تهران، امروز چهارشنبه (هشتم دی ماه) در ابتدای معاملات با رشد ۲۳۳ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی قرار گرفت.

در ساعت ۹:۳۰ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۱۸۳ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۰ هزار و ۹۴ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد یک هزار و ۸۷ واحد در ارتفاع ۳۶۸ هزار و ۴۴۷  واحد قرار گرفت. سه نماد وغدیر، وبملت و فملی بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته‌اند. شستا، کدما و برکت پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بازار است.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۳۳ واحد در ارتفاع ۱۸ هزار و ۸۶۲ واحدی قرار گرفت. سه نماد بپاس، فرابورس و غصینو نیز بیشترین تاثیر را در این دقایق بر شاخص فرابورس داشته‌اند.

در ساعت ۱۰:۳۵ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۱ هزار و ۳ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۰ هزار و ۹۱۴ واحد قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز با رشد یک هزار و ۵۷۹ واحد در ارتفاع ۳۶۸ هزار و ۹۳۹ واحد ایستاد. سه نماد وبملت، وغدیر و فملی بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند. سه نماد شستا، خودرو و وبملت پرتراکنش‌ترین نماد در این دقایق بازار هستند.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۳۴ واحد درارتفاع ۱۸ هزار و ۸۶۴ واحدی قرار گرفت. نماد بپاس نیز بیشترین تاثیر و نماد فرابورس نیز پرتراکنش‌ترین نماد‌های این دقایق فرابورس هستند.

در ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه شاخص کل بورس نزولی شد و با اُفت ۱ هزار و ۴۰ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۳۹۸ هزار و ۸۷۰ واحد قرار گرفت. شاخص هم وزن نیز با رشد یک هزار و ۱۳۱ واحد در ارتفاع ۳۶۸ هزار و ۴۹۰ واحد ایستاد. سه نماد وبملت، فولاد و فارس بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند. سه نماد شستا، خودرو و خپارس پرتراکنش‌ترین نماد در این دقایق بازار هستند.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۱۸ واحد درارتفاع ۱۸ هزار و ۸۴۸ واحدی قرار گرفت. نماد بپاس نیز بیشترین تاثیر و نماد فرابورس نیز پرتراکنش‌ترین نماد‌های این دقایق فرابورس هستند.

تاکنون بیشترین حجم معاملات به ترتیب به نمادها، خپارس، خودرو و وبملت متعلق است. همچنین بیشترین ورود پول هوشمند به نماد‌های خپارس، وبملت و وبصادر تعلق دارد.

همچنین در حال حاضر از میان ۷۱۲ نماد، ۵۵ نماد در صف خرید و ۷۵ نماد در صف فروش قرار دارد.

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس یک هزار واحد دیگر نیز افت کرد و با اُفت ۲ هزار و ۵۵۷ واحد، در تراز یک میلیون و ۳۹۷ هزار و ۳۵۳ واحدی متوقف شد.

تیتر یک
  • تحلیلگران کیتکو پیش‌بینی کردند

    اقتصادنیوز: تحلیلگران و سرمایه‌گذاران،پیش‌بینی می‌کنند طلا در آینده‌ای نزدیک به سطح ۱۸۵۰ دلار برسد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما