ابلاغ دستور پرداخت وام بدون ضامن به شعب بانک ملی ایران

کدخبر: 472709
مدیر عامل بانک ملی ایران با ابلاغ دستور پرداخت تسهیلات بدون ضامن به شعب این بانک، گفت: بانک ملی ایران خود را به پرداخت تسهیلات خرد ابلاغی تا سقف یک میلیارد ریال مطابق شرایط جدید متعهد می داند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین افزود: در پی دستور رئیس جمهور و ابلاغ وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر لزوم پرداخت تسهیلات بدون ضامن به مشتریان معتبر که شرایط لازم را نیز داشته باشند، بانک ملی ایران این موضوع را به همه شعب خود ابلاغ کرد.

وی اظهار کرد: بر این اساس، پرداخت تسهیلات خرد از این پس با متناسب با رتبه اعتباری مشتریان و مطابق با دستورالعمل صادره خواهد بود.

انتقاد شدید رهبر انقلاب از خودروسازان ؛ کیفیت خودروها خوب نیست

فرزین اظهار داشت: سهولت پرداخت تسهیلات خرد به مشتریان خوش حساب، مورد تاکید دولت است و  اگر فردی پیشتر در نوبت بوده و اکنون زمان دریافت تسهیلات وی رسیده است نیز می تواند بدون ضامن، تسهیلات خود را دریافت کند.

گفتنی است سامانه نظارت مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی به نشانی bazresi.mefa.ir   ، سامانه رسیدگی به شکایات بانک ملی ایران به نشانیhttps://www.bmi.ir/complaints  و نیز شماره تماس های 88943154 الی 58 داخلی های 128 تا 132 و شماره تلفن 88804309 بانک ملی ایران آماده رسیدگی به شکایات در این زمینه است.

تیتر یک
  • قیمت دلار در صرافی ملی چند؟

    اقتصادنیوز : قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته جاری عقبگرد را تجربه کرد اما قیمت دلار صرافی و بازار متشکل رشدکرد .

از دست ندهید
فلای تودی