اعلام قیمت مرغ قطعه بندی تا پایان سال

کدخبر: 474011
اقتصادنیوز: رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به اینکه قیمت مرغ قطعه بندی در حال حاضر منطقی نیست، گفت: وزارت جهاد کشاورزی این موضوع را تا قبل از عید بررسی خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: در حال حاضر قیمت مرغ قطعه بندی منطقی نیست و وزارت جهاد کشاورزی این موضوع را تا قبل از عید بررسی خواهد کرد.

یوسف خانی گفت: وزارت جهاد کشاورزی طی ۳ هفته گذشته قیمت های کارشناسی مرغ قطعه بندی را از اتحادیه گرفته تا پس از بررسی قیمت تمام شده، نرخ های جدید اعلام شود.

به گفته رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، به رغم عرضه ران پوست کنده با قیمت ۳۲ تا ۳۳ هزار تومان، اما شرکت های بسته بندی آن را با قیمت ۳۹ هزار تومان توزیع می کنند.

علی رغم آنکه از اواسط آذر هر کیلو مرغ ۳ تا ۴ هزار تومان زیر نرخ مصوب عرضه می شد، در هفته گذشته با التهاباتی در بازار روبرو شد که با توزیع مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار و مغازه ها، قیمت به نرخ مصوب رسید.

بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که هر کیلو مرغ با نرخ ۲۸ هزار تا ۳۱ هزار تومان، ران مرغ ۳۱ هزار تا ۳۹ هزار تومان، سینه ۶۰ تا ۶۳ هزار تومان و فیله مرغ ۷۰ تا ۷۵ هزار تومان است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی