پیش بینی قیمت سکه امروز 21 فروردین

روز حساس برای بازار سکه/ احتمال ورود قیمت سکه به کانال 13

کدخبر: 487656
در صورتی که امروز دلار بتواند خود را به بالای محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان برساند،‌ سکه در گام اول در محدوده ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی پیش روی خواهد کرد و پس از آن،‌ آماده ورود به کانال جدید خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران ، امروز سکه امامی ممکن است وارد کانال ۱۳ میلیون تومانی شود. فلز گران بهای داخلی دیروز توانست بالای خط مقاومت ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی قرار بگیرد و همین افزایش موجب شد که انتظارات صعودی در بازار سکه برجسته تر شوند.

ارزش ذاتی سکه امامی در روز شنبه به بالای محدوده ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رفت و با توجه به روند صعودی دلار، این میزان می تواند در روز یک شنبه بیشتر شود. بالا رفتن ارزش ذاتی سکه یکی از مهم ترین عواملی است که خریداران بیشتری را وارد بازار کرده است.

در صورتی که امروز دلار بتواند خود را به بالای محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان برساند،‌ سکه در گام اول در محدوده ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی پیش روی خواهد کرد و پس از آن،‌ آماده ورود به کانال جدید خواهد شد. البته دیشب دلار نتوانست بالای محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان تبیت شود و همین موضوع موجب شد که سکه امامی نیز در بازار پشت خطی از محدوده ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عقب نشینی کند.

برخی معامله گران عنوان می کنند که افزایش بهای سکه در بازار بورس کالا نیز یکی از عواملی است که انتظارات صعودی را در بازار نقدی افزایش داده است. با این حال، تنها کافی است که دلار امروز به زیر محدوده ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان برود، آنگاه احتمال دارد که سکه حتی محدوده ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را از دست بدهد.

تیتر یک
  • تجربه زندگی تحت لوای تحریم‌ها

    اقتصادنیوز:آغاز جنگ در اوکراین با واکنش غرب به این مسئله و اعمال تحریم های گسترده علیه مسکو روبرو شده است. بدین ترتیب…

از دست ندهید
فلای تودی