پیش بینی قیمت دلار امروز 4 اردیبهشت؛

سیگنال صعودی به بازار ارز /رشد شبانه قیمت دلار

کدخبر: 490659
اقتصادنیوز: عده ای از معامله گران باور دارند که اسکناس آمریکایی تنها در صورتی وارد فاز نزولی می شود که از محدوده مقاومتی 27 هزار و 800 تومان عقب نشینی کند .

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار روز پنجشنبه گذشته در محدوده 27 هزار و 800 تومان بسته شد  اما در معاملات پشت خطی قیمت دلار افزایش را تجربه کرد و با 27 هزار و860 تومان مبادله شد. 

معامله گران معتقدند در صورتی که دلار بالای محدوده یاد شده تثبیت شود  احتمالا در پله بعدی بر روی 28 هزار و 200 تومان قرار بگیرد . دلار در ماه گذشته به بالای 28 هزار تومان نفوذ کرد اما مدت زیادی نگذشت که با سد مقاومتی بازار ساز روبرو شد و به زیر مرز 28 هزار تومان برگشت. 


در اکو ایران ببینید، 

سیگنال صعود به بازار ارز

عده ای از معامله گران باور دارند که اسکناس  آمریکایی تنها در صورتی وارد فاز نزولی می شود که از محدوده مقاومتی 27 هزار و 800 تومان عقب نشینی کند . معامله گران به اشاره به سیگنال صعودی دلار درشهرهای مرزی  معتقدند این امر امروز می تواند بازار ارز تهران را تحت تاثیر قرار دهد و خریدارن را راهی بازار کند . 

از مقر مذاکرات وین هم سیگنال جدیدی مخابره نمی شود .مذاکرات احیای برجام بیش از یک ماه است در حالت توقف است و  همین امر موجب بدبینی معامله گران نسبت به احیای برجام شده است.  

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی