نقشه بورس تهران در نیمه معاملات/ خودرویی‌ها صعود کردند

کدخبر: 513195
ر معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای بازار رشد کرده اما نمادهای بزرگ پالایشی افت قیمت داشته‌اند و قرمزترین گروه‌ بازار سهام هستند. امروز تمامی نمادهای خودرویی سبزپوش هستند و همگی با رشد قیمت مواجه هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، در 90 دقیقه ابتدایی معاملات امروز، شنبه 15 مرداد ماه، شاخص کل با رشد 9 هزار واحدی به سطح یک میلیون و 446 هزار واحد رسیده و شاخص کل هم وزن نیز با 4 هزار و 300 واحد افزایش به سطح 388 هزار واحد رسیده است. شاخص کل فرابورس با رشد 120 واحدی در رقم 18 هزار و 982 واحد ایستاده است.

بزرگان سبز و قرمز

نماد‌های وبملت، شستا، شپدیس و فملی بیش‌ترین اثر را در رشد شاخص کل بورس دارند و بپاس، خدیزل، فرابورس، دماوند و سمگا بزرگان سبزپوش فرابورس هستند.

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس شستا صدرنشین است و شپنا و شبندر در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز نمادهای فرابورس، شاوان و کرمان پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند.

در معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای بازار رشد کرده اما نمادهای بزرگ پالایشی افت قیمت داشته‌اند و قرمزترین گروه‌ بازار سهام هستند. امروز تمامی نمادهای خودرویی سبزپوش هستند و همگی با رشد قیمت مواجه هستند.

ارزش معاملات

ارزش معاملات بازار سهام تا این لحظه به 70 هزار میلیارد تومان بالغ شده که هزار و 400 میلیارد تومان به بورس و 69 هزار میلیارد تومان به فرابورس اختصاص دارد. 

نقشه بورس

نقشه ساعت 10 و نیم

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی + نمودار

    اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین پس از ناکامی در حفظ نقطه قیمتی ۲۵هزار دلار، حدود ۲ درصد کاهش ارزش داشت.

از دست ندهید
فلای تودی