آماده ورود به آینده بحرانی شوید!

هشدار میلیاردر آمریکایی درباره آینده سخت اقتصادی

کدخبر: ۵۲۸۹۵۶
جف بزوس اخیرا اعلام کرد است که احتمالات نشان می‌دهد که باید برای آینده بحرانی خود را آماده کنیم.
هشدار میلیاردر آمریکایی درباره آینده سخت اقتصادی

براساس گزارش اقتصادنیوز، جف بزوس، بنیانگذار آمازون، جدیدترین مدیر شرکتی است که در مورد وضعیت اقتصادی جهان هشدار داده و می‌گوید که شاید آینده سخت‌تری در پیش باشد.

رئیس‌ و مدیرعامل سابق غول خرده‌فروشی آنلاین در توییتی که اخیرا منتشر کرد، نظراتی را که دیوید سولومون، مدیر اجرایی گلدمن ساکس  به CNBC ارائه کرد، تکرار کرد.

بزوس در اظهار نظری که به کلیپی از مصاحبه سولومون  ضمیمه شده است، گفت: « بله، احتمالات نشان می‌دهد که باید برای آینده بحرانی خود را آماده کنیم.»

جف بزوس

سولومون، رئیس غول مالی وال استریت، گفته که زمان آن فرا رسیده است که هم رهبران شرکت‌ها و هم سرمایه‌گذاران خطرات ایجاد شده را درک کنند و بر اساس آن آماده شوند.

سولومون پس از آن صحبت کرد که شرکتش به تازگی نتایج سود سه ماهه ای را منتشر کرده بود که برآوردهای وال استریت را شکست داد. با این حال، او گفت که با توجه به اینکه اقتصاد با تورم مداوم بالا و تلاش فدرال رزرو برای کاهش قیمت ها از طریق یک سری افزایش نرخ بهره تهاجمی مواجه است، ممکن است رکود در آینده نزدیک باشد.

سولومون گفت: «من فکر می کنم باید انتظار داشته باشید که نوسانات بیشتری در آینده وجود داشته باشد. این بدان معنا نیست که ما یک سناریوی اقتصادی دشوار داریم. اما شانس بالایی وجود دارد که در ایالات متحده دچار رکود شویم.»

تیتر یک
کارگزاری مفید