رصد بازار خودرو؛

اعلام نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو

کدخبر: ۵۳۵۳۵۷
اسامی برندگان طرح قرعه کشی فروش ایران خودرو اعلام شد.
اعلام نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، روز گذشته قرعه‌کشی فروش محصولات ایران‌خودرو، مرحله دوم آبان‌ماه 1401 به روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش عادی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد و اسامی برندگان نیز دقایقی پیش منتشر شد.

در این مرحله از فروش ایران خودرو سه گروه از متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و دارندگان خودروهای فرسوده برای ثبت نام اقدام کردند.

نتایج قرعه کشی تایید و از سوی نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو (میزکار>استعلام قرعه کشی) اعلام شد و منتخبان سه روز مهلت دارند  نسبت به پرداخت وجه خودرو با توجه به بخش‌نامه های اعلام شده اقدام کرده و در صورت عدم واریز وجه نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

در این مرحله از فروش فوق العاده خودروهای سورن پلاس و پژو پارس سال با موعد تحویل ۹۰ روزه و فروش فوری وانت آریسان ۲  با موعد تحویل ۳۰ روزه بوده است.

همچنین قرعه کشی واجدان شرایط مشارکت در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در طرح فروش فوق‌العاده محصول ۲۰۷ نیز برگزار شد.

خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس دستی، دنا پلاس توربو اتوماتیک و رانا پلاس نیز در قالب پیش فروش یک ساله عرضه شد و مشتریان نهایی در قرعه کشی امروز انتخاب شدند. مجموع خودروهای عرضه شده در این مرحله ۲۰هزار و ۵۰۰ دستگاه بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید