یک استان دیگر مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی شد

کدخبر: ۵۵۲۳۱۴
اقتصادنیوز: محمدرضا گودرزی، سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی از مشمول شدن این استان در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی خبر داد.
یک استان دیگر مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سررپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه این استان مشمول طرح عملیات طرح کالابرگ الکترونیکی شد، اظهار داشت: پس از اجرایی شدن عملیات طرح کالابرگ الکترونیکی به صورت آزمایشی در استان هرمزگان، استان‌های قزوین، گیلان و مرکزی مشمول اجرای آزمایشی این طرح شدند.

خبر مهم درباره جاماندگان سهام عدالت

سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی افزود: دولت به منظور تقویت سلامت غذایی خانوار طرح کالابرگ الکترونیکی را کلید زده است تا امکانی را برای خانواده‌ها فراهم کند تا کالاهای اساسی را به قیمت ثابت و به اعتبار یارانه یک ماه زودتر خرید کنند.

وی با اشاره به جزئیات این طرح بیان کرد: این طرح امکان خرید اعتباری ۱۰ قلم کالای اساسی تا سقف مبلغ یارانه خانوار، یک ماه زودتر از تاریخ واریز نقدی فراهم می‌شود.

گودرزی افزود: در این طرح سهم پرداختی خریدار از قیمت کالا توسط آنها با استفاده از کارت بانکی یا به صورت نقدی پرداخت شده و مابه‌التفاوت آن تا قیمت روز اقلام از محل اعتبار آنها پرداخت می‌شود.

وی اضافه کرد: طرح کالابرگ الکترونیکی مشمول ۱۰ گروه کالایی از جمله شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم‌مرغ، ماکارونی، قند و شکر است.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: بازدهی طلا در ماه گذشته ۸ درصد افزایش یافت و مهمتر از آن، برای سه ماهه اول سال، ۱۶۰ دلار افزایش داشت که به…

از دست ندهید
کارگزاری مفید