حباب ۶ میلیونی در بازار سکه

قیمت سکه به قله جدید رسید/پیش بینی بازار سکه از مسیر دلار و درهم

کدخبر: ۵۵۵۷۰۱
در شرایط فعلی عده ای از معامله گران باور دارند سکه بدون زیرسازی رشد کرده و در صورتی که نرخ دلار کاهشی شود این امر ممکن است موجب ریزش قیمت سکه شود.
قیمت سکه به قله جدید رسید/پیش بینی بازار سکه از مسیر دلار و درهم

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار ارز تهران در روزهای اخیر شاهد یکه تازی نرخ دلار بوده است.با افزایش قیمت دلار، سکه بازان هم به دل میدان بازار سکه زده و به صورت هیجانی اقدام به خرید فلز زرد رنگ کردند.

سکه به قله جدید رسید

قیمت سکه روز چهارشنبه به قله جدید رسید.فلز گران بهای داخلی دیروز  با ۸۰۰ هزار تومان افزایش وارد کانال ۲۶ میلیون تومان شد و تا پله سوم کانال ۲۶ بالا رفت.

حباب ۶ میلیونی در بازار سکه

بررسی ها نشان می دهد حباب سکه در حدود ۶ میلیون تومان است با این حال سکه بازان بدون توجه به این امر به سمت بازار هجوم بردند.

در شرایط فعلی عده ای از معامله گران باور دارند سکه بدون زیرسازی رشد کرده و در صورتی که نرخ دلار کاهشی شود این امر ممکن است موجب ریزش قیمت سکه شود.

ملاقات با یورو در کانال 50 هزار /آماتورها وارد بازار سکه شدند

وضعیت غیر نرمال در بازار سکه

بررسی ها نشان می دهد که حدودا بین نرخ بازار آزاد سکه و ارزش ذاتی آن 30 درصد فاصله وجود داشته است. سکه در سال جاری حباب در سطح 30 درصد را تجربه نکرده است و همین موضوع نشان می دهد که وضعیت بازار سکه غیر نرمال است.

سیگنال درهم و دلار به بازار سکه

از سوی دیگر عده ای دیگر می گفتند تا زمانی که نرخ درهم و دلار صعودی باشد سکه بازان‌ از بازار خارج نمی شوند.

پیش بینی قیمت سکه امروز

به عقیده فعالان بازار در صورتی که نرخ دلار در روز جاری رشد کند سکه دوباره بالا خواهد رفت.به باور این دسته از معامله گران در صورتی که سکه بازان محدوده ۲۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان را حفظ کنند احتمال رسیدن آن به نیمه کانال فوق وجود دارد.

با این حال برخی از معامله گران معتقدند نرخ ارز و سکه در چند روز اخیر به حد کافی رشد کرده است.آنها با توجه به حباب سکه از احتمال اصلاح شدن سخن گفتند. 

تیتر یک
  • بررسی تورم دهک های پایین در سالی که گذشت

    در سال ۱۴۰۱ روند تورم در کشور افت و خیز های قابل توجهی را ثبت کرد. در ماه های نخست سال گدشته به دلیل سیاست حذف ارز…

از دست ندهید
کارگزاری مفید