حذف قیمت دلار و یورو از سایت بازار متشکل

کدخبر: ۵۵۶۷۰۱
از حوالی ساعت 9:15 صبح امروز (سه‌شنبه) تغییراتی در تابلوهای سایت بازار متشکل ارزی اعمال شد، اما هنوز نرخ تازه ای در آن قرار نگرفته است.
حذف قیمت دلار و یورو از سایت بازار متشکل

به گزارش اقتصادنیوز ، سوم بهمن محمدرضا فرزین - رئیس کل بانک مرکزی - درباره اقدامات بانک مرکزی برای کنترل  بازار ارز  به راه‌اندازی سامانه ناخدا اشاره کرد و گفت: «ما در بانک مرکزی همه نیازهای اسکناس ارزی را تامین خواهیم کرد و با راه‌اندازی سامانه ناخدا، این نیازها بر اساس مستندات تأمین خواهد شد.»

تقریبا همزمان، صحبت از راه‌اندازی مرکز مبادله ارز و طلای ایران به میان آمد و در نهایت شورای پول و اعتبار با تاسیس این مرز موافقت کرد؛ مرکزی که قرار است امروز کار خود را رسما آغاز کند تا بستری برای سیاست‌های ارزی بانک مرکزی باشد.

ساعاتی قبل از اعلام رسمی افتتاح این مرکز و احتمالا اعلام نرخ‌های جدید ارزی از سوی بازارساز، دو تابلوی جدید به سایت  بازار متشکل ارزی  اضافه شد؛ تابلوهایی که فعلا قیمتی در آنها درج نشده است.

تا ساعت 9:30 امروز (2 اسفند) آخرین  قیمت دلار  در بازار متشکل ارزی 447,600 ریال و نرخ دلار صرافی‌ها 452,076 ریال درج شده است. همچنین برای  قیمت یورو  نیز به ترتیب 477,550 و 482,325 ریال نشان داده شده است.

دقایقی بعد اما دو تابلوی حاوی نرخ دلار و یورو حذف شدند.

8888

 در حال حاضر  تنها دو تابلوی بدون قیمت در این سایت باقی مانده است.
تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید