قیمت طلا 18 عیار قد کشید

سکه بورسی رکورد زد /دلار هرات تغییر کانال داد

کدخبر: ۵۵۶۹۶۶
سکه بورسی امروز رکورد زد و به 29 میلیون و 870 هزار تومان رسید، از سوی دیگر در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا 18 عیار امروز طبق سایت اتحادیه طلا و ارز تا 2 میلیون و 403 هزارو 500 تومان بالا رفت.
سکه بورسی رکورد زد /دلار هرات تغییر کانال داد

به گزارش اقتصادنیوز ؛ روز گذشته مرکز مبادله ارز و طلا رسما راه اندازی شد و اولین قیمت دلار ناخدا اعلام شد.

دیروز قیمت دلار مبادله ای در اولین روز کاری خود در محدوده 41 هزار و 549 تومان معامله شد. امروز چهارشنبه 3 اسفند قیمت دلار مبادله ای در همان محدوده دیروز به فروش رسید.

دلار هرات تغییر کانال داد

در هرات امروز قیمت دلار با گپ مثبت باز شد. اسکناس آمریکایی در شروع معاملات نقدی بازار یاد شده تقریبا 600 تومان از روز قبل بالاتر بود. در ادامه معاملات هرات ، برخی از معامله گران مدعی بودند نرخ دلار وارد کانال جدید شده و نسبت به دیروز 1 هزار و 700 تومان رشد کرده بود.در سلیمانیه هم نرخ دلار امروز در مقایسه با روز قبل تقریبا یک هزار تومان بالاتر بود. 

قیمت درهم در بازار امروز 

برخی از معامله گران مدعی بودند نرخ حواله درهم امروز رشد کرد.

نوشداروی فرزین برای قیمت دلار /پیش بینی بازار ارز امروز 3 اسفند

 سفر بازرسان آژانس به تهران 

یکی از خبرهای مهم امروز  که بازار تا زمان نگارش این گزارش واکنش خاصی به این سفر نشان نداده بود. سفر محمد اسلامی صبح امروز خبر داد  مسئولان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تهران هستند و از دیروز در حال بازدید و بررسی هستند.

یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت دلار در چند وقت اخیر تنش های بین ایران و آژانس بوده است. نتایج این سفر برای معامله گران دلار از اهمیت بسزایی برخوردار است.

برخی از تحلیلگران ارزی می گفتند در صورتی که اخبار خوبی از این سفر مخابره شود این امر ممکن است تا حدودی سرعت نوسانات افزایشی را کنترل کند.از سوی دیگر امروز امیرعبداللهیان گفت: هیات آژانس به زودی به تهران سفر خواهد کرد و امیدواریم گروسی با نگاه فنی و به دور از هیجانات سیاسی با ما به توافق برسد.

 قیمت طلا 18 عیار قد کشید 

در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا 18 عیار امروز  طبق سایت اتحادیه طلا و ارز تا 2 میلیون و 403 هزارو 500 تومان بالا رفت و در زمان نگارش این گزارش 2 میلیون و 399 هزار و 400 تومان قیمت خورد.

قیمت طلا روز قبل در سایت مذکور در محدوده 2 میلیون و 313 هزار و 400تومان بسته شده بود.

خیز مجدد قیمت سکه برای کانال 30 میلیون 

قیمت سکه روز دوشنبه به یک قدمی کانال 30 میلیون تومان رسید اما روز گذشته تا کانال 28 میلیون تومان ریزش کرد و بر روی 28 میلیون و 800 هزار تومان قرار گرفت.

سکه بازان در بازار امروز برخلاف روز گذشته حرکت کردند و نرخ سکه امامی آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده امروز نه تنها وارد کانال 29 میلیون تومان شده بلکه از نیمه کانال 29 میلیون تومان هم بالا رفته و به روز پله ششم کانال فوق معامله شد. 

سکه بورسی رکورد زد 

سکه بورسی امروز رکورد زد و به 29 میلیون و 870 هزار تومان رسید. 

تیتر یک
  • تلاطمات ارزی در مختصات اقتصاد ایران

    اقتصادنیوز: ساساً چرا دینامیکِ اقتصاد ایران تا این حد وابسته به تغییرات نرخ ارز شده است؟ پاسخ به این سوال را باید در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید