اهمیت یک سفر برای بازار ارز و سکه

سیگنال شبانه قیمت دلار به بازار سکه امروز، 10 اسفند

کدخبر: ۵۵۸۴۴۵
شب گذشته نرخ دلار در معاملات پشت خطی ریزش کرد.از نگاه فعالان بازار در صورتی که در روز جاری، دلار به روند نزولی روز سه شنبه ادامه دهد، سکه امامی نیز بار دیگر افت قیمت را تجربه خواهد کرد
سیگنال شبانه قیمت دلار به بازار سکه امروز، 10 اسفند

به گزارش اقتصادنیوز، به دنبال کاهش قیمت دلار در روند معاملاتی روز گذشته فشار فروش به بازار سکه زیاد شد و کمتر کسی حاضر بود در موقعیت خرید قرار بگیرد.

ریزش شبانه نرخ دلار، قیمت سکه نزولی می شود؟

شب گذشته نرخ دلار در معاملات پشت خطی ریزش کرد. از نگاه فعالان بازار در صورتی که در روز جاری، دلار به روند نزولی روز سه شنبه ادامه دهد، سکه امامی نیز بار دیگر افت قیمت را تجربه خواهد کرد. با این حال، آنچه برای آینده قیمت سکه اهمیت اساسی دارد، مقاومت یا شکست مرز 30 میلیون تومانی خواهد بود.

فوری/ تجمع اعتراضی بازنشستگان مقابل مجلس


 

در شرایط فعلی عده ای از معامله گران دلار  باور دارند سفر گروسی می‌تواند شروع کاهشی بازار باشد اما فاکتور مهم را نتیجه سفر می‌دانند. در واقع عنصر مذاکرات و سیاست خارجی کماکان حکم ترمز انتظاری را دارد.

خبر بد برای خریداران خودروهای ایران خودرو

کشف میدان نفتی عظیم ۱۰۰ میلیون تنی !

اهمیت یک سفر برای بازار ارز و سکه

تحلیگران سیاسی و اقتصادی باور دارند اگر در تهران توافق شود و ایران  به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه بازرسی های بیشتر را بدهد  به احتمال زیاد ۱۵ اسفند قطعنامه ای تصویب نخواهد شد و مکانیزم ماشه فعلا فعال نمی شود.

این دسته از فعالان سیاسی و اقتصادی معتقدند اخبار سیاسی چند روز اخیر برای بازار ارز و سکه از اهمیت بسزایی برخوردار است و نتایج سفر گروسی به تهران ممکن است بر روی نرخ دلار و سکه اثر بگذارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی