حرکت ریال به سمت بورس و خودرو

کروکودیل‌ها در بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار امروز 17 اردیبهشت

کدخبر: ۵۷۲۰۳۵
روند کاهشی قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب هم دیده شد. برخی از سایت ها و کانال ها دیشب مدعی تداوم عقب نشینی نرخ دلار در بازار شبانه بودند.
کروکودیل‌ها  در بازار دلار /پیش بینی قیمت دلار امروز 17 اردیبهشت

به گزارش اقتصادنیوز ، معامله گران کاهشی بازار رز تهران در اولین روز هفته قدرت را به دست گرفتند. آن طور که سایت و کانال های مختلف اعلام کرده اند فشار فروش در اولین روز هفته بر سر بازار ارز تهران سایه انداخته و کمتر کسی حاضر بوده دست به خریدهای بزرگ بزند. 

خبر تازه درباره متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

خروج ریال به سمت بورس و خودرو 

عده ای از تحلیلگران اقتصادی می گفتند خبر ثبت‌نام  خودرو  از 20 اردیبهشت، روند معاملات در بازار ارز را  را بی‌رمق کرده و بخاطر همین قیمت دلار در یک محدوده رنج است.از سوی دیگر در اولین روز معاملاتی هفته بورس تهران یک رکورد جدید را ثبت کرد.

دیروز  ارزش معاملات خرد با افزایش 7 درصدی به نسبت روز معاملاتی قبل به رقم 24 هزار و 840 میلیارد تومان رسید. به نظر می رسد با کُند شدن روند حرکتی اسکناس آمریکایی برخی از بازیگران ارزی به سمت بورس کوچ کرده باشند. 

فشار فروش از هرات به تهران 

البته هرات نیز وارد فاز نزولی شده و در بازار یاد شده قدرت بازیگران کاهشی بیشتر از افزایشی ها بود، همین امروز باعث شده بود که تهران هم مسیر اصلاح را دنبال کند. 

برخی از فعالان اقتصادی باور دارند برای امروز محدوده مهم بازار  هرات 52 هزار و 500 الی 52 هزار و 800 تومان است اگر قرار به صعود باشد باید این کف حفظ شود و آهسته آهسته بازار رشد کند. با این حال ، در صورت شکست خصوصا بدون واکنش 52 هزار و 500 بازار راهی 50 هزار خواهد شد و این امر ممکن بازار ارز تهران را تحت تاثیر قرار دهد. 

 تداوم عقب نشینی نرخ دلار در بازار شبانه 

روند کاهشی قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب هم دیده شد. برخی از سایت ها و کانال ها دیشب مدعی تداوم عقب نشینی نرخ دلار در بازار شبانه بودند. 

ردپای کروکودیل‌ها  در بازار دلار

کروکودیل‌ها نماد صبر و انتظار در شکار هستند. آنها ممکن است روزها یا طی هفته صبورانه منتظر بمانند تا شکاری از همه‌جا بی‌خبر نزدیک آب بیاید و آن را شکار کنند.

معامله‌گران صبور و خونسرد در بازار سرمایه را به کروکودیل تشبیه می‌کنند؛ چراکه آنها در فرآیند سرمایه‌گذاری‌شان تعجیل نمی‌کنند و صبورانه در پی یافتن بهترین موقعیت سرمایه‌گذاری برای کسب سود هستند.

ناامیدی از طلا برای ثبت رکوردهای جدید!

این توصیف، در واقع توصیه‌ای است که یکی از کانال‌های معروف سرمایه‌گذاری به معامله‌گران  بازار ارز  می‌کند. راهبرد معاملاتی بر اساس این روش، خرید در پایین و فروش در بالا است. در چنین بازاری نقاط حمایتی و‌ مقاومتی برجسته می‌شود و تحلیل‌های فنی بازار گرمتری پیدا می‌کند. دسته ای از معامله گران معتقدند فرمول بازار ساده شده است، صبر می‌کنیم پایینتر بیاید، بخریم و بالا سیو کنیم.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید