رصد بازار خودرو؛

اطلاعیه جدید ایران خودرو/ تحویل زودتر از موعد خودرو به خریداران+شرط مهم

کدخبر: ۵۷۴۸۷۱
ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای جدید شرایط تحویل زودتر از موعد برای برخی مشتریان محصولات خانواده پارس با اولویت‌های طرح عادی تابستان ۱۴۰۲ را فعال کرده تا متقاضیان در صورت تمایل ظرف ۱۰ روز واریز وجه کنند.
اطلاعیه جدید ایران خودرو/ تحویل زودتر از موعد خودرو به خریداران+شرط مهم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ایران‌خودرو در اطلاعیه خود اعلام کرده است که شرایط تحویل زودتر از موعد برای برخی مشتریان خانواده پارس با اولویت‌های تابستان ۱۴۰۲ به صورت اختیار ایجاد شده است تا در صورت تمایل، مشتریان می‌توانند ظرف مدت ۱۰ روز نسبت به واریز وجه اقدام کنند.  

فروش قسطی خودرو آغاز شد/ جزئیات پیش‌پرداخت و زمان تحویل

مراتب از طریق پیامک به واجدان شرایط اولویت تابستان اطلاع‌رسانی شده است؛ در صورت عدم تمایل مشتریان، شرایط برای خودروی ثبت‌نامی ایشان متعاقبا اعلام خواهد شد.

آغاز مرحله دوم فروش خودرو در طرح یکپارچه/ ٢٣ محصول عرضه شد

اطلاعیه جدید ایران خودرو برای تحویل زودتر از موعد برخی مشتریان خانواده پارس | مهلت ۱۰ روزه به متقاضیان

در مورد این طرح، چند موضوع مطرح است:

- امکان تغییر نوع خودروها پس از تایید و اعلام نتیجه صورت گرفته پس از مرحله ویرایش خودروها، دیگر ممکن نخواهد بود و متقاضی (ضمن اینکه ایران‌خودرو نیز در بخشنامه‌های خود تاکید دارد) امکان تغییر نوع خودرو را ندارد؛ بنایراین این طرح تبدیل چطور ممکن شده است؟

- طرح تبدیل به چه منظور اتفاق افتاده است؟ اگر خودروی مورد انتخاب مشتری امکان تحویل در موعد مقرر (تابستان ۱۴۰۲) ندارد، چرا تایید صورت گرفته است؟ ضمن اینکه اعلام شده در صورت عدم تمایل به تبدیل، مراتب بعدی اطلاع‌رسانی می‌شود؟

این موضوع از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو در دست پیگیری است.

 
تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید