خبر خوش خاندوزی برای فعالان اقتصادی + فیلم

کدخبر: ۵۷۶۲۴۱
اقتصادنیوز: خاندوزی، وزیر اقتصاد گفت: پایگاه داده اعتباری برای فعالان اقتصادی کشور ظرف ۲ ماه آینده راه‌اندازی می‌شود.
خبر خوش خاندوزی برای فعالان اقتصادی + فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سیداحسان خاندوزی روز جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان بوکان اظهار کرد: اعتبارات بانک‌ها محدود است اما درخواست‌ها و تقاضاهای فعالان اقتصادی بیشتر از منابع آنان است به همین دلیل باید پرداخت اعتبارات اولویت بندی شود.

خبر مهم ؛ گشایش‌های ارزی جدید در راه است

وی در خصوص برخی نارضایتی‌ها در مسأله مالیات نیز افزود: هدف از اخذ مالیات کسب درآمد برای دولت نیست بلکه هدف از آن مشارکت و جلب رضایت مودیان است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ادارات امور مالیاتی نسبت به تقسیط مالیات‌ها اقدام کنند البته در این بخش به اهمیت سرمایه گذاری در مناطق مختلف توجه شود.

وی اضافه کرد: با توجه به درخواست مسوولان بوکان منبی بر راه اندازی اتاق بازرگانی مشترک با اقلیم کردستان عراق از این درخواست استقبال می‌کنیم.

خاندوزی با اشاره به کمبود منابع انسانی و تجهیزاتی در گمرک کشور ادامه داد: با سازمان استخدامی کشور در خصوص مجوز استخدام و جذب پرسنل مکاتباتی انجام شده است.

در ادامه این جلسه تعدادی از فعالان اقتصادی بوکان مشکلات خود را بیان کردند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی روز پنجشنبه به استان کردستان سفر کرد و در جریان این سفر از چند پروژه اقتصادی در این استان و مرز باشماق مریوان بازدید کرد و روز جمعه به شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی سفر کرد.

شرکت در جلسه شورای اداری و هماهنگی با فعالان اقتصادی و اصناف از برنامه‌های وزیر امور اقتصادی و دارایی در بوکان است.

معاون پارلمانی وزیر، مدیرعامل بانک‌های کشاورزی و قرض الحسنه مهر ایران، خاندوزی را در این سفر همراهی می‌کنند.

شهرستان بوکان با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

تیتر یک
کارگزاری مفید