رصد بازار مسکن؛

آخرین قیمت مسکن در افسریه تهران+ جدول

کدخبر: ۶۰۴۶۱۸
اقتصادنیوز: در محله افسریه وضعیت بازار مسکن در حالت رکود قرار دارد و بسیار کم معامله‌ای صورت می‌گیرد؛ آن هم ملک‌هایی که پایین‌تر از نرخ منطقه قیمت‌گذاری شده باشند و مالک برای دستیابی به نقدینگی عجله داشته باشد.
آخرین قیمت مسکن در افسریه تهران+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، محله افسریه در جنوب‌شرق شهر تهران قرار دارد و از غرب به بزرگراه بسیج، از جنوب با شهرک والفجر، از شمال با خیابان شهید رحیمی و از شرق با قصر فیروزه و کوه و از جنوب شرقی با سه‌راه افسریه و مسعودیه همسایگی دارد.

 

به گفته یک واسطه‌گران ملکی در محله افسریه نیز وضعیت بازار مسکن در حالت رکود قرار دارد و  بسیار کم معامله‌ای صورت می‌گیرد؛ آن هم ملک‌هایی که پایین‌تر از نرخ منطقه قیمت‌گذاری شده باشند و مالک برای دستیابی به نقدینگی عجله داشته باشد.

البته تهاتر نیز گزینه دیگری است که در وضعیت کنونی مسکن، مالکان به آن روی می‌آورند.

آن‌طور که یک مشاور ملکی می‌گوید، میانگین قیمت هر مترمربع مسکن نوساز در افسریه حدود 60 الی 65 میلیون تومان است و میانگین قیمت هر مترمربع مسکن با قدمتی بالاتر از 20 سال، حدود 35 الی 40 میلیون تومان است.

آپارتمانی 65 متری و نوساز در محله افسریه، 4 میلیارد و 380 میلیون تومان و در واحدی 72 متری و 15 سال ساخت، 3 میلیارد و 700 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای فروش واحدی 102 متری و نوساز، 6 میلیارد و 250 میلیون تومان و آپارتمانی 74 متری و 11 سال ساخت، 2 میلیارد و 790 میلیون تومان تعیین شده است.

واحدی با 174 مترمربع مساحت و نوساز، 10 میلیارد و 800 میلیون تومان و آپارتمانی 66 متری و 4 سال ساخت، 4 میلیارد و 550 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

افسریه

 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی