واریز سود ۷۱ هزار میلیارد تومانی برای سهامداران بورس

کدخبر: ۶۰۶۸۵۴
اقتصادنیوز: از ابتدای سال تا هفته اول آبان، ۷۱ هزار میلیارد تومان سود از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.
واریز سود ۷۱ هزار میلیارد تومانی برای سهامداران بورس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص جزییات واریز سود سهامداران در هفته اول آبان ماه سال جاری حاکی از آن است که ۱۶ ناشر سود جاری و سنواتی ۵۲۱ هزار و ۸۲۹ سهامدار را که شامل یک هزار و ۸۰ میلیارد تومان می‌شود را با حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کرده‌اند.

 واریز سود جاری ۱۴ شرکت

بنابر این گزارش، در هفته اول آبان ماه امسال، ۱۴ شرکت «سرمایه‌گذاری‌ تدبیرگران‌ فارس‌ و خوزستان، اقتصادی‌ و خودکفایی‌ آزادگان، تولید ژلاتین‌کپسول‌ ایران، صنایع مس شهید باهنر، گروه‌ صنعتی‌ و معدنی‌ امیر، داروسازی‌ تهران‌ دارو، تراکتورسازی ایران، ایران خودرو دیزل، لبنیات پاک، سوژمیران، کی‌بی‌سی، ایران تایر، چرخشگر وکاغذپارس» سود جاری ۴۲۷ هزار و ۱۲۲ سهامدار که شامل یک هزار و ۲۰ میلیارد تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

 واریز سود سنواتی ۲ شرکت

در این گزارش آمده که در هفته ابتدایی آبان ماه امسال، ۲ ناشر «های‌وب و تکنوتار» سود جاری ۹۴ هزار و ۷۳۷ سهامدار که شامل ۶۰ میلیارد و ۳۲۹ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

 پرداخت ۷۱ هزار میلیارد تومان سود

همچنین آمار‌های منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نشان می‌دهد که از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان هفته اول آبان ماه، سود جاری و سنواتی ۵۴۶ ناشر، متعلق به ۵۵ میلیون و ۱۰۳ هزار سهامدار که شامل ۷۱ هزار و ۵۱ میلیارد تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز شده است.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی