صف خریداران لاستیک خودرو در بورس+ فیلم

کدخبر: ۶۱۰۸۸۰
گروه لاستیک و پلاستیک بازار بورس تهران به واسطه صحبت‌های اخیر وزیر صمت رخ مثبتی را به خود گرفته بود و در مقایسه با سایر گروه‌ها بهترین وضعیت را داشت.
صف خریداران لاستیک خودرو در بورس+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، علی آبادی در خصوص این صنعت این طور عنوان کرد که با کاهش تعرفه واردات و همچنین حذف قیمت‌گذاری دستوری، انگیزه تولیدکنندگان را افزایش داده‌ایم تا مشکل ناترازی در تولید و مصرف را حل کنیم.

اطلاعیه فوری برای متقاضیان لاستیک دولتی

از همین رو نماد پتایر با خالص خرید بیش از ۴۰۰ میلیون تومانی برای هر کد حقیقی در روز گذشته رو برو شد تا پرچم‌دار نماد خریداری شده در بازار بورس تهران باشد.

 فولاد خوزستان نرخ گاز مصرفی دریافتی خود را از تاریخ ۱۲ شهریور ماه تا ۱۵ آبان ماه، منتشر کرد. این شرکت در طی اطلاعیه در سامانه کدال اعلام کرد که نرخ گاز از ۴۴۰۰ تومان به ۳۳۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است. همچنین شرکت ذوب آهن اصفهان نیز در خصوص کاهش نرخ گاز شفاف‌سازی کرده و اثرات مالی این موضوع را در گزارش فعالیت ماهانه خود به اطلاع سهام‌داران خواهد رساند.

 شاخص کل بورس تهران همچنان در باکس حمایتی-مقاومتی قرار دارد و یک روند کاملاً افقی را برای خود ایجاد کرده است. حمایت ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار واحدی و مقاومت ۲ میلیون و ۱۰۰ واحدی اجزای این باکس افقی برای نمودار شاخص کل هستند.

 

 
 
پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی