رصد بازار خودرو؛

خودروهای نوبرانه وارداتی به بازار رسید؟

کدخبر: ۶۱۳۶۱۳
اقتصادنیوز: رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران تهران گفت: در حال حاضر شرکت‎های واردکننده آنچنان که باید خودرو فاکتور نکرده اند ولی به صورت نوبرانه یک الی دو خودرو تحویل مشتری دادند و در بازار نمی‌بینیم. البته فعلاً خودرو‌های وارداتی زیادی وارد کشور نشده است.
خودروهای نوبرانه وارداتی به بازار رسید؟

​به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران در خصوص قیمت بازار خودرو گفت: در حال حاضر قیمت خودروهای مونتاژی کاهش پیدا کرده است.

وی در خصوص روند افزایش یا کاهش قیمت خودرو بر اساس بازگشایی سامانه یکپارچه فروش خودرو از هفته پیش رو گفت: در حال حاضر این مسائل روی کاغذ اجرایی می شود به طوری که فقط از متقاضی پول دریافت شده و خودرویی آنچنان تحویل داده نشده است.

جزییات شیوه جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه+ شروط ثبت نام متقاضیان

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: اگر خودرو به صورت تیراژ بالا به متقاضیان و بازار تزریق می شد قطعا تاثیر بر بازار خودرو می گذاشت.

موتمنی گفت: در حال حاضر شرکت‎های واردکننده آنچنان که باید خودرو فاکتور نکرده اند ولی به صورت نوبرانه یک الی دو خودرو تحویل مشتری دادند و در بازار نمی‌بینیم. البته فعلاً خودرو‌های وارداتی زیادی وارد کشور نشده است.

به گفته وی، در حال حاضر قیمت خودرو‌های داخلی در بازار تغییر زیادی نداشته و خودرو‌های چینی هم با افزایش قیمت همراه بوده است.


 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید