مدیران خودرو رونمایی کرد؛

خودروی جدید وارد بازار می‌شود/ خودروی نمایشگاه ژنو 2023 به زودی در ایران

کدخبر: ۶۲۵۳۰۱
اقتصادنیوز: مدیران خودرو از محصول جدید خود رونمایی کرد. این خودرو عنوان گرانترین سدان مدیران خودرو در سبد محصولاتی این خودروساز را یدک می‌کشد.
خودروی جدید وارد بازار می‌شود/ خودروی نمایشگاه ژنو 2023 به زودی در ایران

به گزارش اقتصادنیوز، فونیکس آریزو 8 توسط مدیران خودرو رونمایی شد تا بازار خودرو به زودی شاهد حضور این محصول جدید مدیران خودرو در بازار باشد. 

این خودروی جدید سبد محصولاتی مدیران خودرو عنوان گرانترین خودروی سدانی که توسط این خودروساز خصوصی مونتاژ می شود را به خود اختصاص داده است.

خبر مرتبط
قیمت خودرو‌های مونتاژی/ تیگو8 پرو 3 میلیاردی شد+ جدول

اقتصادنیوز: جک J4 که توسط کرمان‌خودرو مونتاژ می‌شود، یکی از ارزان‌ترین خودرو‌های مونتاژی به‌حساب می‌آید و ۸۴۰ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد و این رقم برای تیگو 8 پرو مکس به مرز سه میلیارد می‌رسد

آن طور که مدیران خودرویی ها برنامه ریزی کردند قرار است این خودرو تنها با موتور 2.0 لیتری توربو شارژ در بازار خودروی ایران عرضه شود.

البته همچنان این گمانه وجود دارد که مدیران این خودروساز خصوصی در ادامه مجاب شوند تا این محصول خود را با تنوع موتوری در دسترس متقاضیان قرار دهند. پیش تر قرار بود علاوه بر موتور 2.0 لیتری این سدان لاکچری با موتور 1.6 لیتری نیز در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

البته مدیران خودرویی ها بعد از عرضه فونیکس آریزو 8 با موتور 2.0 لیتری توربو شارژ قصد دارند تا در فاصله کوتاهی این محصول جدید خود را به موتور هیبریدی مجهز کرده و روانه بازار کنند. 

نکته قابل توجهی که در ارتباط با آریزو 8 می تواند به آن پرداخت حضور این خودرو از سوی شرکت چینی در نمایشگاه 2023 ژنو است.

48655_chery-arrizo8-2

چری این محصول خود را به نمایشگاه ژنو به نوعی رونمایی کرد. حال این خودرو در فاصله زمانی کوتاهی به بازار خودروی ایران آمده است. این اتفاق می تواند برای متقاضیان خودرو در ایران که علاقه به سوار شدن خودروهای روز دنیا دارند، خبر خوبی باشد.

البته مدیران خودرویی ها مشخص نکرده اند که این محصول خود را تا پیش از تعطیلات نوروز به بازار عرضه می کنند یا نه؟ اما چنانچه این اتفاق در سال 1402 نیفتد به احتمال زیاد در بهار 1403 شاهد حضور این سدان لاکچری مدیران خودرو در خیابان ها و جاده های کشور خواهیم بود.

فراموش نکینم چالش اصلی این خودرو برای حضور در بازار خودروی کشور طی کردن پروسه قیمت گذاری است باید دید مدیران خودرویی ها می توانند با چانه زنی قیمت مدنظر خود را برای این محصول خود در قالب مجوز از مراجع ذی صلاح بگیرند یا اینکه این خودروی سدان همانند فونیکس تیگو 8 پرو پریمیوم که برای مدیران خودرویی ها صرفه اقتصادی نداشت به فاصله کوتاهی از سبد محصولاتی این خودروساز خصوصی خارج می شود.

Capture 0000015

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی