امدادرسانی 24 ساعته این خودروساز در ایام نوروز+آمار امدادگران جاده‌ای

کدخبر: ۶۳۳۹۶۲
اقتصادنیوز: بر اساس اعلام مدیرعامل امداد خودرو سایپا، طرح امداد نوروزی گروه سایپا از روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه تا 14 فروردین اجرا می‌شود.
امدادرسانی 24 ساعته این خودروساز در ایام نوروز+آمار امدادگران جاده‌ای

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امدادخودرو سایپا امروز (دوشنبه) افتتاحیه طرح خدمات و امداد نوروزی ۱۴۰۳ را در محل این شرکت برگزار کرد.

کورش پارسا معین-  مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا- در این مراسم گفت: خوشحال هستیم که امسال اولین سالی است که ویژه برنامه‌ی طرح امداد نوروزی را در محل شرکت امدادخودرو سایپا برگزار می‌کنیم.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا خاطرنشان کرد: در طول سال ۱۴۰۲، توانستیم نرم افزارها را ارتقا دهیم و همچنین افزایش ۱۰۰ درصدی ناوگان را داشته باشیم و ناوگان امدادرسانی ۱۰۰ درصد تجهیز شد.

خبر مرتبط
فوری/ خانه تکانی در سایپا/ مدیرعامل تغییر کرد+ جزئیات

اقتصادنیوز: مدیرعامل خودروسازی سایپا تغییر کرد آن هم در شرایطی که این خودروساز علاوه بر انجام تعهدات در قبال مشتریان مشغول خانه‌تکانی در سبد محصولاتی خود بود.

امسال افزایش نرخ نداشتیم

پارسا معین در ادامه تصریح کرد: خدمت‌رسانی حتما بر اساس قیمت‌های مصوب خواهد بود؛ خوشبختانه امسال افزایش نرخ‌های مصوب هم نداشتیم و خدمات‌رسانی بر اساس همان نرخ‌های مصوبی است که طی سال بوده است.

وی افزود: علاوه بر محصولات سایپا،  سرویس‌دهی به تمام خودروهای کشور در بحث حمل صورت خواهد گرفت؛ در بحث تعمیرات، چنانچه تخصص وجود نداشته باشد، ترجیح ما این است که تعمیرات صورت نگیرد اما در مورد محصولات سایپا، همه خودروها تحت پوشش هستند.  

مدیرعامل امداد خودرو سایپا در مورد سرویس‌دهی برای خودروهای هیبریدی، تاکید کرد: علیرغم اینکه خودروهای هیبریدی به تازگی به ناوگان کشور اضافه‌شده اما همکاران ما آموزش‌های لازم را در این زمینه دیده‌اند و سال آینده نیز آموزش‌های تخصصی بیشتر ارائه خواهد شد.

در مجموع ٨٠٠ امدادگر آماده‌ی خدمت‌رسانی به مسافرات هستند

پارسا معین در رابطه با تعداد امدادگران خودرویی در طرح نوروزی ١۴٠٣ امداد خودرو سایپا، گفت: حدود ۵٠٠ خودرو، امدادگران سایپایی هستند و ٣٠٠ مورد هم پیمانکار قرارداد بسته شده است؛ در جمع ٨٠٠ امدادگر در سطح کشور در این طرح به صورت شبانه‌روزی فعال هستند. جانمایی‌ها و محل استقرار امدادگران مشخص شده است؛ در محلی مستقر خواهند بود که بیشترین پوشش را بتوانند داشته باشند.

وی افزود: مدت زمان رسیدن امدادگر در محل در شهرستان‌ها با تهران متفاوت است؛ ضمن اینکه این زمان در ایام تعطیلات هم متفاوت است. در طول سال، میانگین کمتر از ٣٠ دقیقه، امدادگر در محل خواهد بود اما در تعطیلات نوروز، پیش‌بینی ١۵ دقیقه را داریم.

گفتنی است که درخواست امداد خودرو سایپا از طریق شماره‌های ٠٩۶۵۵٠ و ٨۴۴۴۴ مشتریان می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید