پروازهای قطر ایرویز به فرودگاه امام(ره) متوقف شد؟

کدخبر: ۶۳۷۴۹۴
اقتصادنیوز:به گفته مسئولان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) پروازهای قطر ایرویز به فرودگاه امام(ره) بدون وقفه در حال انجام است.
 پروازهای قطر ایرویز به فرودگاه امام(ره) متوقف شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، سعید چلندری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع پروازهای شرکت هواپیمایی قطر به ایران ضمن تکذیب آن اظهار داشت پروازهای شرکت هواپیمایی قطر به تهران و بلعکس بدون وقفه در حال انجام است.

چلندری افزود: از ۳۱ مارس( ۱۲ فروردین) که از نظر هواپیمایی وارد فصل تابستانی پروازها می‌شویم شرکت هواپیمایی قطر روزانه با دو پرواز برای مدت ۶ ماه آینده مجوز اخذ نموده و طی صحبت دوجانبه بدون وقفه این برنامه را انجام خواهد داد.

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اطمینان خاطر داد؛ هیچ مسافری در مسیر دوحه به تهران و بالعکس با محدودیت وجود پرواز مواجه نخواهد شد.

چلندری افزود: شرکت هواپیمایی قطر به دلیل تنوع ناوگان  در فصولی از سال که با افزایش تعداد مسافر مواجه می‌شود از هواپیماهای با ظرفیت بیشتر(پهن پیکر) استفاده می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: در ایام نوروز از ۲۴ اسفند لغایت ۱۰ فروردین قطر ایرویز ۲۱۵۸۳ مسافر را در قالب ۹۵ پرواز در مسیر دوحه تهران و بلعکس جابه‌جا کرده است.

چلندری خاطرنشان کرد: شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) آمادگی دارد هرگونه درخواست افزایش پرواز را از سوی شرکت‌های هواپیمایی با هماهنگی سازمان هواپیمای کشوری بررسی و موافقت کند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی