تعلیق پروازهای این شرکت هواپیمایی به ایران

کدخبر: ۶۳۹۸۶۰
اقتصادنیوز: رویترز گزارش داد که شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا پرواز‌های خود به ایران را تا دو روز دیگر تمدید کرد.
تعلیق پروازهای این شرکت هواپیمایی به ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا پرواز‌های خود را به مدت یک روز به ایران تعلیق کرده بود، یک سخنگوی این شرکت امروز پنجشنبه به رویترز گفت که پرواز‌های روزانه از فرانکفورت به تهران به دلایل امنیتی تا ۱۳ آوریل (۲۵ فروردین) لغو شدند.

رویترز به نقل از این سخنگو اضافه کرد که این تصمیم چند روز پیش اتخاذ شد تا از ماندن خدمه این شرکت هواپیمایی در طول شب در تهران جلوگیری شود.

یک سخنگوی لوفت‌هانزا پیش از این به رویترز گفته بود: ما دائما وضعیت خاورمیانه را زیر نظر داریم و با مقامات در تماس نزدیک هستیم. ایمنی میهمانان و خدمه ما اولویت اصلی لوفت‌هانزاست.

خبر مرتبط
اعتصاب گسترده در هواپیمایی لوفت هانزا

خلبانان شرکت هواپیمایی آلمان لوفت هانزا به یک اعتصاب دو روزه دست زدند، این اعتصاب، صدها پرواز را لغو کرد.

رسانه‌ها به نقل از مقام‌های آگاه آمریکایی گزارش داده‌اند که تهران به تلافی حمله هوایی به کنسولگری ایران در دمشق به اهداف اطلاعاتی یا نظامی داخل اسرائیل حمله خواهد کرد و واشنگتن نگران این موضوع است.

«منابع آگاه» به سی ان ان گفتند که بر اساس ارزیابی اطلاعاتی آمریکا، ایران از چندین گروه شبه نظامی نیابتی خود خواسته که در این هفته، به صورت همزمان و با استفاده از پهپاد و موشک، یک حمله گسترده علیه اسرائیل انجام دهند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی