وزیر اقتصاد ۳ مجتمع تولیدی افتتاح کرد+ جزییات

کدخبر: ۶۴۵۶۳۶
اقتصادنیوز: بهره‌برداری از سه پروژه تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی آغاز شد.
وزیر اقتصاد ۳ مجتمع تولیدی افتتاح کرد+ جزییات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، آئین بهره برداری از سه مجتمع تولیدی صبح امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر فکری معاون سرمایه گذاری خارجی، مهندس محمود داودآبادی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، فراهانی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و جمعی از مدیران استان قم در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.

خبر مرتبط
خبر خوش خاندوزی برای پیمانکاران ایرانی در عراق

اقتصادنیوز: وزیر اقتصاد گفت: مطالبات شرکت‌های ایرانی از طرف‌های عراقی بابت اجرای پروژه‌های مختلف در این کشور باعث ایجاد مشکلاتی شده که ضرورت همکاری دو طرف برای حل و فصل مشکلات پیمانکاران ایرانی در دستور کار قرار گرفته است.

بر این اساس، پروژه مجتمع تولیدی «برهان تجارت حکیم» با سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی برای تولید انواع مسواک و تیغ اصلاح یک بار مصرف با اشتغالزایی برای ۱۳۰ نفر و مجتمع تولیدی «افق روشن آزما» با ۱۷۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری ارزی توسط طرف چینی با اشتغالزایی ۳۰ نفر در فاز اول با هدف تولید کاغذ دیواری با حضور وزیر اقتصاد به بهره برداری رسید.

مجتمع تولیدی «کیاکام فارمد» نیز که با سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی برای تولید لوازم بهداشتی احداث شده و اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر ایجاد کرده، نیز صبح امروز توسط وزیر اقتصاد افتتاح شد.

در ادامه، نشست وزیر امور اقتصادی و دارایی با چند تن از سرمایه گذاران این منطقه با هدف بررسی مسائل و مشکلات پیش روی این واحدهای تولیدی برگزار شد و خاندوزی دستورات لازم برای بررسی و رفع این مشکلات را صادر کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی