اقساط این وام مسکن دو مرحله‌ای شد+ جزئیات

کدخبر: ۶۵۶۹۷۷
اقتصادنیوز: استاندار لرستان از ۲ مرحله‌ای کردن اقساط وام نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: مبلغ اقساط در مرحله اول از ۱۲ میلیون و هشتصد هزار تومان به ۵میلیون و ۹۰۰هزار تومان کاهش پیدا کرد.
اقساط این وام مسکن دو مرحله‌ای شد+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابوطالب شفقت در بازدید از سایت مسکن فاز ۲ کمالوند به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان و افتتاح ۳ هزار و ۱۹۱ واحد در قالب نهضت ملی مسکن اشاره و اظهار کرد: تعداد ۶۷۵ واحد ملی مسکن در خرم‌آباد افتتاح شد که مردم در حین تحویل مشکلاتی از جمله قیمت تمام‌شده پروژه، ارزش افزوده و نحوه پرداخت اقساط و برخی کارهای نیمه‌تمام را مطرح کردند.

وی افزود: کمیسیونی با حضور نماینده وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و پس از بررسی‌های لازم با همراهی و همکاری پیمانکار پروژه از محل دریافتی و ارزش افزوده وی مبلغی تخفیف داده شد تا آورده مردم کاهش پیدا کند.

خبر مرتبط
قسط وام مسکن 350 میلیونی مشخص شد/ متقاضیان بخوانند+ جزئیات

اقتصادنیوز: سود وام مسکن روستایی ۵ درصد و دوره بازپرداخت آن ۲۰ ساله میباشد.اقساط این وام در هر ماه برای متقاضی نزدیک یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان هزینه دارد.

استاندار لرستان تصریح کرد: در این کمیسیون مصوب شد تا بانک اقساط را دو مرحله‌ای بصورت پلکانی و مبلغ آن را از ۱۲میلیون و هشتصد هزار تومان به ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تومان کمتر کند.

وی خاطرنشان کرد: قسمتی از آماده‌سازی واحد‌ها مشکل داشت که در حین فرایند تحویل‌گیری متقاضیان پیمانکار پروژه نواقص را رفع و کامل خواهد کرد.

شفقت با اشاره به قرار قول ۱۰ روزه به منظور آماده شدن و رفع مشکلات واگذاری پروژه‌ مسکن ملی که در سفر اخیر وزیر راه وشهرسازی افتتاح شد، گفت: مردم شریف خرم‌آباد می‌توانند پس از طی کردن فرایند واگذاری واحد‌های خود را تحویل و تا قبل از فصل مهر و بازگشایی مدارس مستقر شوند

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی