صعود 4 هزار واحدی بورس امروز/ افزایش تقاضا در نمادهای بانکی و خودرویی

کدخبر: 375059
اقتصادنیوز : بورس امروز با افزایش تقاضا و توجه ویژه به گروه های بانکی، فرآورده های نفتی، معدنی و خودرویی آغاز به کار کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با رشد 4800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 380 واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سبزپوش شد و با صعود2600 واحدی 390 هزار و 222 واحد را ثبت کرد.


بیشتر بخوانید:

>>>سبزپوشی بورس دوام نیاورد/ اثرگذارترین نمادها بر سقوط شاخص


اثرگذارترین نمادها

 شپنا، خودرو ، وبملت، اثرگذارترین نمادها در سبزپوشی شاخص هستند و شستا، فملی و فولاد، نمادهایی هستند که بیشترین اثر منفی را بر شاخص بورس داشتند. 

در جریان داد و ستد مثبت و پرتقاضای گروه بانکی‌ها شاهد پیشروی بیش از ۲ درصدی قیمت در نماد وبملت هستیم. وتجارت در قیمت ۳۶۷ تومان صف خرید بالای ۴۷۴ میلیون سهم دارد. وپاسار در بالاتر از سطح ۱۰۰۰ تومان دنبال می‌شود. وبصادر با صف خرید همراه است.

در گروه فلزات اساسی نماد فملی در قیمت ۲۶۷۴ تومان در حال داد و ستد است. فولاد در قیمت ۱۲۸۷ تومان قرار دارد. ذوب افت ۱ درصد دارد. فخوز در قیمت ۳۵۷۰ تومان داد و ستد می‌شود.

در گروه خودرویی‌ها شاهد تثبیت نماد خودرو در محدوده بالای ۴۰۰ تومان هستیم و سهم اکنون در قیمت ۴۰۸ تومان با رشد بیش از ۳ درصد داد و ستد می‌شود.

خساپا در قیمت ۳۰۰ تومان صف خرید بالای ۳۱۱ میلیون دارد.

خگستر پیشروی ۳ درصدی دارد. خزامیا در محدوده صفر تابلو مثبت دنبال می‌شود.

خپارس در قیمت ۸۴۱ تومان قرار دارد.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۷ اسفند

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۱۷اسفند در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است…

از دست ندهید
بلیط هواپیما