صعود 7500 واحدی بورس امروز/ روز خوش اقبالی خودرویی ها و فلزات

کدخبر: 378027
اقتصادنیوز : شاخص کل بورس تهران با رشد 7500 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 515 هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با رشد 7500 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 515 هزار واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم وزن نیز سبزپوش شد و با صعود3900 واحدی 448 هزار و 315 واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس نیز به 19 هزار و 363واحد رسید.

وضعیت نمادها

فملی فولاد و خودرو بیشترین اثرگذاری را بر سبزپوشی شاخص داشتند.

فلزات اساسی امروز معاملات خود را نسبتا پر تقاضا آغاز کردند. فملی٬ فولاد٬ ذوب٬ فخوز٬ فسرب و فولای از جمله نماد‌های مثبت و متعادل گروه اند.وتوکا٬ فنوال٬ فمراد٬ فنورد٬ فپنتا٬ فرآور و فسازان نما‌های مورد توجه گروه اند. فوکا پر عرضه داد و ستد می‌شود.

خودرویی‌ها نیز معاملاتی مثبت را تجربه می‌کنند. خودرو٬ خگستر٬ خساپا٬ خزامیا٬ خپارس٬ خبهمن٬ خمحرکه و خاذین از جمله نماد‌های متعادل و مثبت گروه اند. خزر٬ خشرق٬ خنصیر٬ ختراک٬ خفنر و خموتور با افزایش تقاضا داد و ستد می‌شوند.

در گروه خودرویی‌ها نماد خساپا با رشد بیش از ۱ درصد در قیمت ۳۳۲ تومان داد و ستد می‌شود. حجم معاملات در این نماد بیش از ۷۸ میلیون سهم است. خودرو در محدوده مثبت ۲ درصد قرار دارد. خگستر در قیمت ۵۱۳ تومان دنبال می‌شود.

در گروه فلزات اساسی نماد فولاد در قیمت ۱۴۴۴ تومان در حال داد و ستد است. فملی در محدوده صفر تابلو با نوسانات مثبت دنبال می‌شود. ذوب رشد حدود ۱ درصد دارد و در قیمت ۵۵۶ تومان معامله می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما